8:4 :: 4/خرداد/1397
    خانه       درباره ما          تماس با ما
   خانه       کافه تبلیغ         تالار گفتمان       هایپر کافه         شبکه کافی نت ها          پنل پیامک کافی نت یار          کافه خبر              سفارش تبلیغ        سامانه مشاوره    RSS آخرین ثبت نام ها
0 1 2 با ما در اوج باشید


کافه خبر (تازه ترین اخبار ثبت نام ها)
0 1 2 ثبت بنر تبلیغی


مباحث شبکه کافی نت ها
تاییدیه های نتــیار
 
 

ثبت نام دوره جدید آموزش سواد رسانه‌ای در دفترتبلیغات اسلامی

نتیار :  رفیع‌الدین اسماعیلی اظهار کرد: در این دوره نیز همچون سال گذشته از حضور اساتید متخصص و مبرز در هر رشته بهره برده و هدف اصلی در این دوره‌ ارتقای سواد رسانه‌ای طلاب است.

وی افزود: امسال در 10 رشته تخصصی آموزش سواد رسانه‌ای را برگزار می‌کنیم که این رشته‌ها شامل فضای مجازی، روش‌های نقد و تحلیل فیلم، دین و رسانه، بازی‌های رایانه‌ای، تلویزیون و شبکه‌های ماهواره‌ای، رسانه و سبک زندگی، معنویت‌های نوظهور و رسانه، ژورنالیست تخصصی، جریان‌شناسی سینمای ایران و جهان و فیلمنامه‌نویسی است.

اسماعیلی تصریح کرد: مخاطب اصلی این دوره طلاب هستند که البته 20 درصد غیرطلبه نیز پذیرفته می‌شوند. در این دوره هم از برادران و هم از خواهران پذیرش داریم درحالی که کلاس خواهران به صورت مجزا برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: هر کدام از رشته‌ها حدود 2.5 ماه طول می‌کشد که هفته‌ای تقریبا دو تا چهارساعت برگزار می‌شود. انجمن سواد رسانه‌ای هر رشته‌ای را که به حد نصاب برسد برگزار می‌کند و هر فرد می‌تواند در چند رشته شرکت کند. در پایان نیز به دانش پژوهانی که به صورت منظم در دوره شرکت کنند و در امتحان پایانی نیز قبول شوند، مدرک معتبر ارائه خواهد شد.

رئیس انجمن سواد رسانه‌ای مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی همچنین درباره زمان‌بندی کلاس‌ها گفت: پس از ثبت نام و با نظر اکثریت شرکت کنندگان و اساتید زمان کلاس‌ها تعیین خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: ثبت نام تنها به صورت اینترنتی بوده و علاقه مندان می‌توانند به سایت www.eshragh.ir مراجعه کرده و در قسمت انجمن سواد رسانه‌ای مراحل ثبت نام را از قبیل ورود اطلاعات و مشخصات و پاسخ به سؤوالات مصاحبه غیرحضوری انجام دهند.


منبع : فارس
آموزش سواد رسانه‌ای ثبت نام دوره جدید آموزش سواد رسانه‌ای ورود به سایت ثبت نام,دریافت کارت , مشاهده نتیجه
ثبت نام دوره جدید آموزش سواد رسانه‌ای    آموزش سواد رسانه‌ای    
          
ثبت : سوالات - نظرات - پیشنهادات - پاسخ ها -انتقادات در مورد ثبت نام دوره جدید آموزش سواد رسانه‌ای در دفترتبلیغات اسلامی>
نام و نام خانوادگی ایمیل  
متن ثبتی    
ثبت کد امنیتی   کد امنیتی
3570
سولات و پاسخ ها


 
میانبر های سایت
هایپر کافه(شغل دوم)
کافه تبلیغ(تبلیغ طلایی)
شبکه کافی نت ها
پنل پیامک کافی نت یار
کافه خبر
ارتباط با کافه نتـیار

پل ارتباطی با سایت کافه نت یار:

آدرس: تهران -خیابان حبیب اللهی - روبروی مترو دانشگاه شریف

تلفن :9099071802

ایمیل:  info@cafenetyar.com


کافه نت یار در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

تمام افرادی که مایل به دریافت آخرین اخبار و لینک های ثبت نام استخدامی -دانشگاهی-خدمات عمومی - همایش ها و سمینار ها -گزارش های فناوری اطلاعات و سایر موضوعات روز باشند می توانند با عضویت در خبرنامه کافه نتیار روزانه به راحتی به این اطلاعات در ایمیل خود دسترسی داشته باشند برای عضویت روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در خبرنامه کافه نتیار
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کافی نت یار می باشد . شرایط و الزامات استفاده از سایت /