6:7 :: 2/خرداد/1397
    خانه       درباره ما          تماس با ما
   خانه       کافه تبلیغ         تالار گفتمان       هایپر کافه         شبکه کافی نت ها          پنل پیامک کافی نت یار          کافه خبر              سفارش تبلیغ        سامانه مشاوره    RSS آخرین ثبت نام ها
0 1 2 با ما در اوج باشید


کافه خبر (تازه ترین اخبار ثبت نام ها)
0 1 2 ثبت بنر تبلیغی


مباحث شبکه کافی نت ها
تاییدیه های نتــیار
 
 

راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام متقاضیان گلستانی مشارکت‌کننده در سرشماری ۱۳۹۵

نتیار :  مجید دهنوی‌خلجی اظهار کرد: سامانه ثبت‌نام متقاضیان مشارکت در سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 در سایت اینترنتی سازمان راه‌اندازی شد.

وی تصریح کرد: زمان ثبت‌نام متقاضیان مشارکت در سرشماری از تاریخ اول شهریور ماه 1395 لغایت 25 شهریورماه 1395 است.

مسوول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان گلستان از همه علاقه‌مندان خواست با مراجعه به سایت https://s95.sci.org.ir نسبت به ثبت‌نام خود با توجه به ضوابط مندرج اقدام کنند.

سرشماری عمومی نفوس و مسکن به عنوان مهم‌ترین فعالیت نظام آماری و یکی از بزرگترین طرح‌های آماری ملی است که مجموعه وسیعی از اطلاعات مورد نیاز را برای برنامه‌ریزی‌های کلان کشور در سال‌های بعد فراهم می‌آورد.

هدف کلی اجرای سرشماری، گردآوری آمار و اطلاعات جمعیت کشور و استان‌ها، به منظور شناخت ویژگی‌های جمعیت و مسکن در راستای تهیه اطلاعات مورد نیاز برنامه‌ریزی‌های توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و فراهم آوردن چارچوب‌های مناسب برای بررسی‌های آماری در فاصله دو سرشماری است.

سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن در مهرماه سال 1394 در چهار منطقه در کشور از جمله در استان گلستان و در شهرستان ترکمن برگزار شد که استان گلستان توانست رتبه سوم در کشور و در حوزه برگزاری اینترنتی سرشماری رتبه اول کشور را کسب کند.

روش سرشماری نفوس و مسکن در ایران در سال 1395 به شکل ترکیبی و مدرن است و به روش‌های خودتکمیلی توسط خانوارها با استفاده از سامانه اینترنتی و مصاحبه حضوری با استفاده از تبلت و پرسشنامه الکترونیکی برگزار می‌شود.

اهم اقدامات صورت گرفته در اجرای سرشماری نفوس و مسکن سال 1395

تهیه، اصلاح و بهنگام‌سازی نقشه‌های آماری شهری، آبادی بلوکه و نقاط فرعی روستایی - اجرای پروژه اتصال کدپستی به بلوک‌های آماری - ایجاد بانک جامع آبادی‌ها - تشکیل کمیته‌های اجرایی استان، حوزه‌بندی و جلسه متصدیان روابط عمومی و تبلیغات شهرستان‌ها.

تعیین مکان ستاد سرشماری شهرستان، برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با حضور یکی از اعضای ستاد استان، اطلاع‌رسانی مناسب در خصوص ثبت‌نام متقاضیان مشارکت در سرشماری، مصاحبه تخصصی با متقاضیان ثبت‌نام شده توسط کمیته ساماندهی و جذب نیروی استان، حضور معاونین فنی و آموزشی و کارشناسان فنی و اجرایی شهرستان در دوره آموزشی مرحله دوم در مرکز استان، دریافت تبلت‌های سرشماری از ستاد سرشماری استان و توزیع بین آموزش‌گیرندگان و رده‌های اجرایی و برگزاری دوره آموزشی مرحله سوم از مهمترین این اقدامات آتی این ستاد است.
سرشماری شهرستان آمار و اطلاعات جمعیت کشور سامانه ثبت‌نام متقاضیان مشارکت در سرشماری ورود به سایت ثبت نام,دریافت کارت , مشاهده نتیجه
سامانه ثبت‌نام متقاضیان مشارکت در سرشماری    آمار و اطلاعات جمعیت کشور     سرشماری شهرستان
          


 
میانبر های سایت
هایپر کافه(شغل دوم)
کافه تبلیغ(تبلیغ طلایی)
شبکه کافی نت ها
پنل پیامک کافی نت یار
کافه خبر
ارتباط با کافه نتـیار

پل ارتباطی با سایت کافه نت یار:

آدرس: تهران -خیابان حبیب اللهی - روبروی مترو دانشگاه شریف

تلفن :9099071802

ایمیل:  info@cafenetyar.com


کافه نت یار در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

تمام افرادی که مایل به دریافت آخرین اخبار و لینک های ثبت نام استخدامی -دانشگاهی-خدمات عمومی - همایش ها و سمینار ها -گزارش های فناوری اطلاعات و سایر موضوعات روز باشند می توانند با عضویت در خبرنامه کافه نتیار روزانه به راحتی به این اطلاعات در ایمیل خود دسترسی داشته باشند برای عضویت روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در خبرنامه کافه نتیار
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کافی نت یار می باشد . شرایط و الزامات استفاده از سایت /