18:11 :: 30/فروردین/1397
    خانه       درباره ما          تماس با ما
   خانه       کافه تبلیغ         تالار گفتمان       هایپر کافه         شبکه کافی نت ها          پنل پیامک کافی نت یار          کافه خبر              سفارش تبلیغ        سامانه مشاوره    RSS آخرین ثبت نام ها
0 1 2 با ما در اوج باشید


کافه خبر (تازه ترین اخبار ثبت نام ها)
0 1 2 ثبت بنر تبلیغی


مباحث شبکه کافی نت ها
تاییدیه های نتــیار
 
 

استخدام شرکت پالایش نفت لاوان

برای دریافت اخبار و اطلاع از آگهی های استخدام بانک ها و سازمانهای دولتی و خصوصی در ایمیل و گوشی همراه خود اینجا کلیک کنید.

شرکت پالایش نفت لاوان در نظر دارد بمنظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی تعداد ۷۶ نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط را در مقطع کارشناسّی در رشته مهندسی شیمی با گرایش های مندرج در جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه فنی / تخصصی ، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش در قالب خدمات پیمانکاری و در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید .
مقاطع تحصیلی    رشته تحصیلی    گرایش
کارشناسی    مهندسی شیمی    صنایع گاز
 صنایع پتروشیمی
 صنایع پالایش
 طراحی فرآیندهای صنایع
۱ -شرایط عمومی داوطلبان
۱ -۱ – تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور
۲ -۱ – عدم سوء پیشینه کیفری
۳ -۱ – داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تأیید طب صنعتی بهداشت و درمان صنعت نفت
۴ -۱ – دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیرپزشکی در زمان ثبت نام
۵ -۱ – عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههای دولتی و مراکز وابسته به آن و نهادهای انقلابی
۶ -۱ – داوطلبان جذب شده نباید به صورت رسمی یا پیمانی در استخدام واحدهای تابعه صنعت نفت باشند .
۷ -۱ – با توجه به اینکه جذب شدگان صرفاً جهت کار در شرکت پالایش نفت لاوان از طریق خدمات پیمانکاری
جذب خواهند شد لذا امکان انتقال آنان به سایر واحدهای وزارت نفت و دیگر ارگانهای دولتی تحت هیچ شرایطی وجود ندارد.
۲  – کلیه متقاضیان از سراسر کشور می توانند در این آزمون استخدامی شرکت نمایند. ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط -مساوی، اولویت جذب با داوطبان بومی استان هرمزگان می باشد.
تبصره : بومی استان هرمزگان به کسانی اطلاق می شود که دارای شرایط ذیل باشند :
۱ – محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.
۲ -حداقل دو مقطع تحصیلی )ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان( را در استان اشاره گردیده طی کرده باشد.
۳ – حداقل  ۵ سال منتهی به تاریخ ۰۱ / ۰۴ / ۹۵ ساکن استان هرمزگان باشند. اخذ تأییدیه مبنی بر سکونت حداقل ۵ سال از شورای محل الزامی است.
۳ – شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان
حداکثر سن متقاضیان شرکت در آزمون ۲۸ سال تمام )متولدین ۰۱ / ۰۱ / ۱۳۶۷ به بعد( است.
تبصره ۱ : مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر شرط سنی اضافه می شود.
تبصره ۲ : مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر حداکثر به میزان ۳ سال به سقف سنی افزوده می شود ( در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است )
تبصره ۳ : شرایط حداکثر سن در مورد خانواه های معظم شهدا، مفقودین و جانبازان از کارافتاده کلی غیرقادر به کار در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی ۳ سال به شرط سنی اضافه می شود.
در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات تبصره های فوق الذکر نباید بیشتر از ۳۱ سال باشد .
تذکر مهم : داوطلبان گرامی تنها می توانند از یکی از تبصره های فوق الذکر در صورت داشتن شرایط لازم از آن استفاده نمایند .
۴ – مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۲۱ / ۰۴ / ۹۵ لغایت ۰۶ / ۰۵ / ۹۵ با مراجعه به سایت دانشگاه هرمزگان به نشانی www.karasa.ir انجام می پذیرد. متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل مدارک خود را در سامانه ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
۱ – ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت ثبت نام به طور صحیح و دقیق
و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
۲ – فایل عکس اسکن شده پرسنلی ۴ × ۳ با حجم کمتراز ۴۰ کیلو بایت
۳ – فایل اسکن شده صفحه اول شناسنامه با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت
۴ – واریز مبلغ ( ۰۰۰ ر ۳۵۰ ریال ) سیصدوپنجاه هزار ریال بعنوان حق ثبت نام بصورت بانکی به حساب شماره ۲۰/ ۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت شعبه نخل بندرعباس )قابل واریز از تمامی شعب بانک ملت( بنام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی پیوست گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از ۸۰ کیلو بایت باشد .
توجه: نام پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد. همچنین ارایه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.
۵ – فایل اسکن مدرک تحصیلی داوطلب با حجم کمتر از ۱۰۰ کیلو بایت باشد.
تذکر ۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تأیید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
تذکر ۲ : لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
۵ – زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز سه شنبه مورخ ۰۹ / ۰۶ / ۹۵ لغایت پنجشنبه مورخ ۱۱ / ۰۶ / ۹۵ از طریق سایتثبت نام قابل دریافت خواهد بود .
۶ – زمان و محل برگزاری آزمون
تاریخ برگزاری آزمون داوطلبان در روز جمعه مورخ ۱۲ / ۰۶ / ۹۵ در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۷ – مواد آزمون عبارتند از
آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
مواد آزمون های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است

تذکرات لازم
– به مدرک ارسالی توسط دارندگان مدرک تحصیلی کمتر یا بالاتر از مقاطع تحصیلی لیسانس در رشته تحصیلی اعلام شده و همچنین به مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده درمتن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
-وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.
– نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان در آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
– مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون کتبی بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد
– ارایه ارزشنامه مدرک تحصیلی مأخوذ از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.
– داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر(با تاریخ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.
– در صورت قبولی در آزمون کتبی ارایه مدرکی دال بر ایثارگری از مراجع ذیربط جهت احتساب امتیاز ایثارگری الزامی است.
– در صورت قبولی در آزمون کتبی ارایه مدرکی دال بر فرزند کارکنان ( شاغل ، بازنشسته ، فوت شده ناشی از کار یا عادی ) شرکت پالایش نفت لاوان از مراجع ذیربط جهت احتساب امتیاز فرزند کارکنان الزامی است.
– دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شدهباشد الزامی است.( معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهی های صادره توسط دانشگاههایمبنی بر اعلام واحدهای گذارنده شده مورد پذیرش نخواهد بود.)
– داوطلبان می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن : ۰۷۶۳۳۷۵۳۳۶۳ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.
– شرکت پالایش نفت لاوان هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. در صورت انصراف نفر اصلی و نیاز از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد.
مدیریت منابع انسانی شرکت پالایش نفت لاوان

ورود به سایت ثبت نام,دریافت کارت , مشاهده نتیجه
      
          
ثبت : سوالات - نظرات - پیشنهادات - پاسخ ها -انتقادات در مورد استخدام شرکت پالایش نفت لاوان>
نام و نام خانوادگی ایمیل  
متن ثبتی    
ثبت کد امنیتی   کد امنیتی
3515
سولات و پاسخ ها


 
میانبر های سایت
هایپر کافه(شغل دوم)
کافه تبلیغ(تبلیغ طلایی)
شبکه کافی نت ها
پنل پیامک کافی نت یار
کافه خبر
ارتباط با کافه نتـیار

پل ارتباطی با سایت کافه نت یار:

آدرس: تهران -خیابان حبیب اللهی - روبروی مترو دانشگاه شریف

تلفن :9099071802

ایمیل:  info@cafenetyar.com


کافه نت یار در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

تمام افرادی که مایل به دریافت آخرین اخبار و لینک های ثبت نام استخدامی -دانشگاهی-خدمات عمومی - همایش ها و سمینار ها -گزارش های فناوری اطلاعات و سایر موضوعات روز باشند می توانند با عضویت در خبرنامه کافه نتیار روزانه به راحتی به این اطلاعات در ایمیل خود دسترسی داشته باشند برای عضویت روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در خبرنامه کافه نتیار
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کافی نت یار می باشد . شرایط و الزامات استفاده از سایت /