17:51 :: 30/فروردین/1397
    خانه       درباره ما          تماس با ما
   خانه       کافه تبلیغ         تالار گفتمان       هایپر کافه         شبکه کافی نت ها          پنل پیامک کافی نت یار          کافه خبر              سفارش تبلیغ        سامانه مشاوره    RSS آخرین ثبت نام ها
0 1 2 با ما در اوج باشید


کافه خبر (تازه ترین اخبار ثبت نام ها)
0 1 2 ثبت بنر تبلیغی


مباحث شبکه کافی نت ها
تاییدیه های نتــیار
 
 

ثبت نام جشنواره دانش آموزی و دانشجویی دریا

دکتر پهلوانی با بیان این مطلب، ضمن اعلام فراخوان آثار "دومین جشنواره دانش آموزی دریا"، اظهار کرد: با توجه به اهمیت برگزاری چنین جشنواره ای و وسعت جامعه دانش آموزی، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان، در صدد است برای دومین بار جشنواره دانش آموزی دریا را در سال ۱۳۹۵را برگزار کند.
وی هدف از برگزاری این جشنواره را آشنایی دانش‎آموزان و خانواده‎ها با دریا و اهمیت آن در استان دانست و تصریح کرد: تبدیل امور دریایی به موضوعی مهم در فعالیت‎های دانش‎آموزی، هدایت تحصیلی دانش‎آموزان نخبه و علاقه‎مند به سمت رشته‎های تحصیلی مرتبط با دریا، هدایت شغلی دانش‎آموزان، حمایت از خلاقیت های دانش آموزان در حوزه دریا و هدایت به سمت کارآفرینی و تجاری سازی ایده های آنان و علاقه‎مند کردن دانش آموزان به مشاغل مرتبط با دریا است.
وی ادامه داد: این جشنواره در میان همه مقاطع و پایه های تحصیلی در بخش های «ترویج و فرهنگ سازی»، « مسابقه (طراحی و ساخت)»، «نوآوری و خلاقیت» و بخش ویژه آن مربوط به بخش دانشجویی و شرکت های دانش بنیان حوزه دریایی است.
پهلوانی افزود: مهلت ارسال آثار توسط دانش آموزان تا پایان مرداد ماه 1395 تعیین شده و در آبان ماه سال آینده طی مراسمی از برگزیدگان و منتخبان تجلیل خواهد شد.
رییس بنیاد نخبگان در پایان خاطرنشان کرد: افراد علاقمند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.irandarya.comو یا سایت بنیاد نخبگان استان به آدرسsb.bmn.ir مراجعه کنند.
ورود به سایت ثبت نام,دریافت کارت , مشاهده نتیجه
      
          
ثبت : سوالات - نظرات - پیشنهادات - پاسخ ها -انتقادات در مورد ثبت نام جشنواره دانش آموزی و دانشجویی دریا>
نام و نام خانوادگی ایمیل  
متن ثبتی    
ثبت کد امنیتی   کد امنیتی
3411
سولات و پاسخ ها


 
میانبر های سایت
هایپر کافه(شغل دوم)
کافه تبلیغ(تبلیغ طلایی)
شبکه کافی نت ها
پنل پیامک کافی نت یار
کافه خبر
ارتباط با کافه نتـیار

پل ارتباطی با سایت کافه نت یار:

آدرس: تهران -خیابان حبیب اللهی - روبروی مترو دانشگاه شریف

تلفن :9099071802

ایمیل:  info@cafenetyar.com


کافه نت یار در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

تمام افرادی که مایل به دریافت آخرین اخبار و لینک های ثبت نام استخدامی -دانشگاهی-خدمات عمومی - همایش ها و سمینار ها -گزارش های فناوری اطلاعات و سایر موضوعات روز باشند می توانند با عضویت در خبرنامه کافه نتیار روزانه به راحتی به این اطلاعات در ایمیل خود دسترسی داشته باشند برای عضویت روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در خبرنامه کافه نتیار
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کافی نت یار می باشد . شرایط و الزامات استفاده از سایت /