6:7 :: 2/خرداد/1397
    خانه       درباره ما          تماس با ما
   خانه       کافه تبلیغ         تالار گفتمان       هایپر کافه         شبکه کافی نت ها          پنل پیامک کافی نت یار          کافه خبر              سفارش تبلیغ        سامانه مشاوره    RSS آخرین ثبت نام ها
0 1 2 با ما در اوج باشید


کافه خبر (تازه ترین اخبار ثبت نام ها)
0 1 2 ثبت بنر تبلیغی


مباحث شبکه کافی نت ها
تاییدیه های نتــیار
 
 

سامانه الکترونیک صدور پروانه ها و مدیریت اطلاعات موسسات

رییس اداره نظارت بر امور درمان وزارت بهداشت از رونمایی سامانه الکترونیک صدور پروانه ها و مدیریت اطلاعات موسسات به آدرس الکترونیکیparvaneh.behdasht.gov.ir  خبر داد و گفت: این سامانه با هدف تسهیل و تسریع روند صدور پروانه موسسات پزشکی در سطح کشور ایجاد شده است.
دکتر عطیه ربیعی در حاشیه برگزاری همایش دو روزه مدیران و روسای اداره های نظارت بر امور درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور که روز گذشته به کار خود پایان داد و در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار وبدا هدف از برگزاری این همایش را ایجاد یک سیستم یکپارچه و منسجم نظارتی در سطح کشور بیان کرد و گفت: می خواهیم تا جایی که امکان دارد شبکه نظارت منسجمی را با اداره نظارت بر درمان دانشگاه های علوم پزشکی کشور تشکیل دهیم تا بتوانند به عنوان بازوهای اجرایی وزارت بهداشت بخش نامه، دستورالعمل و سیاست های معاونت درمان این وزارتخانه را در سطح کشور اجرا کنند.
رییس اداره نظارت بر امور درمان وزارت بهداشت ضمن اشاره به برگزاری دوره نخست این همایش در خردادماه سال جاری و در شهر شیراز، افزود: ایجاد شبکه نظارت و راهکارهای عملیاتی به منظور پاسخگویی فوری به مشکلات و چالش های نظارتی از جمله اقدامات موثر این دوره از همایش بوده است.
دکتر ربیعی با بیان این که در حال حاضر تیم رسیدگی فوری به شکایات و چالش های نظارتی در سطح وزارتی ایجاد شده است، افزود: ایجاد برنامه آنکالی 24 ساعته دفتر نظارت و اعتبار بخشی از دیگر اقدامات صورت گرفته است که کلیه مسائل گزارش شده از سوی مدیران در سطح کشور از این طریق مورد پیگیری فوری قرار می گیرد.
وی افزود: گزارش های رسیده از شبکه های خبری، اجتماعی، سطح دانشگاه های علوم پزشکی، کارکنان و مراکز درمانی می باشد و دفتر نظارت و اعتبار بخشی پاسخگوی شکایات حضوری هم می باشد.
رییس اداره نظارت بر امور درمان وزارت بهداشت در ادامه، با اشاره به وجود تعداد زیادی آیین نامه در خصوص نظارت بر امور درمان گفت: آیین نامه لیست اعمال جراحی مجاز مراکز جراحی محدود به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شده است و همچنین آیین نامه مراکز جراحی محدود، آخرین مراحل ابلاغ خود را می گذراند.
به گفته دکتر ربیعی، آیین نامه سلامتکده طب سنتی و طب مکمل در دستورکار بوده و مراحل نهایی را می گذراند.
وی همچنین از رونمایی سامانه الکترونیک صدور پروانه ها و مدیریت اطلاعات موسسات به آدرس الکترونیکیparvaneh.behdasht.gov.ir  خبر داد و گفت: این سامانه با هدف تسهیل و تسریع روند صدور پروانه موسسات پزشکی در سطح کشور ایجاد شده است.
دکتر ربیعی افزود: بزودی شاهد این هستیم که موسسات درمانی به صورت یکپارچه برای صدور پروانه از دانشگاه های علوم پزشکی اقدام خواهند کرد
سامانه وزارت بهداشت ورود به سایت ثبت نام,دریافت کارت , مشاهده نتیجه
وزارت بهداشت    سامانه    
          
ثبت : سوالات - نظرات - پیشنهادات - پاسخ ها -انتقادات در مورد سامانه الکترونیک صدور پروانه ها و مدیریت اطلاعات موسسات>
نام و نام خانوادگی ایمیل  
متن ثبتی    
ثبت کد امنیتی   کد امنیتی
3216
سولات و پاسخ ها
 بهمن بهمنی

ثبت نام عکاسی 
میانبر های سایت
هایپر کافه(شغل دوم)
کافه تبلیغ(تبلیغ طلایی)
شبکه کافی نت ها
پنل پیامک کافی نت یار
کافه خبر
ارتباط با کافه نتـیار

پل ارتباطی با سایت کافه نت یار:

آدرس: تهران -خیابان حبیب اللهی - روبروی مترو دانشگاه شریف

تلفن :9099071802

ایمیل:  info@cafenetyar.com


کافه نت یار در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

تمام افرادی که مایل به دریافت آخرین اخبار و لینک های ثبت نام استخدامی -دانشگاهی-خدمات عمومی - همایش ها و سمینار ها -گزارش های فناوری اطلاعات و سایر موضوعات روز باشند می توانند با عضویت در خبرنامه کافه نتیار روزانه به راحتی به این اطلاعات در ایمیل خود دسترسی داشته باشند برای عضویت روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در خبرنامه کافه نتیار
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کافی نت یار می باشد . شرایط و الزامات استفاده از سایت /