16:19 :: 3/اردیبهشت/1397
    خانه       درباره ما          تماس با ما
   خانه       کافه تبلیغ         تالار گفتمان       هایپر کافه         شبکه کافی نت ها          پنل پیامک کافی نت یار          کافه خبر              سفارش تبلیغ        سامانه مشاوره    RSS آخرین ثبت نام ها
0 1 2 با ما در اوج باشید


کافه خبر (تازه ترین اخبار ثبت نام ها)
0 1 2 ثبت بنر تبلیغی


مباحث شبکه کافی نت ها
تاییدیه های نتــیار
 
 

ثبت نام اینترنتی رزرو بلیط سینما
این سایت با هدف  اطلاع رسانی درباره اخبار و حواشی اکران سینماها و برنامه نمایش فیلمهای سینمای ایران از اسفند ماه 1390 راه اندازی شده است. همچنین رزرو آنلاین بلیت در سینماهای ایران یکی از اهداف اساسی این وب سایت میباشد.- آیا شما مبلغ اضافه ای برای رزرو بلیت دریافت میکنید ؟
خیر ، شما تنها مبلغ بلیط را پرداخت می کنید .

- در هر تراکنش حداکثر چند بلیت میتوان خرید؟
شما مجاز به خرید 10 بلیط در هر تراکنش هستید .

- آیا برای خرید بلیت محدودیت زمانی وجود دارد ؟
خیر ، محدودیتی از نظر زمانی وجود ندارد در هر ساعت از شبانه روز می توانید سینمای مورد نظر خود را انتخاب و بلیط خود را تهیه فرماید ، اما در نظر داشته باشید با توجه به سینما حدود 1 ساعت قبل از شروع سانس امکان خرد آنلاین بسته شده و امکان خرید بلیط وجود ندارد .

- آیا من می توانم صندلی خود را در سینما انتخاب کنم ؟
بله ، پس از اتمام مراحل خرید و پرداخت به طور خودکار به قسمت انتخاب صندلی منتقل می شوید و می توانید صندلی مورد نظر را انتخاب فرمایید .

- چگونه میتوانم از ثبت بلیت هایم مطمئن شوم ؟
زمانی که بلیط های شما ثبت و خریداری شد ، به طور خودکار یک کد رزرو به شما اختصاص می یابد با وارد کردن این کد در بخش"پیگیری خرید"  ( نوار بالایی  سایت ) می توانید از ثبت شدن بلیط های خود اطمینان حاصل کنید .

برای انتخاب صندلی به بخش پلان سینما رفته ام اما صندلیها  رنگ های مختلفی دارد این رنگها به چه معناست ؟
در پلان سینما صندلی ها به چهار رنگ مختلف وجود دارند که هرکدارم در برگیرنده معنای خاص هستند :
1-خاکستری تیره : صندلی های مشخص شده با این رنگ امکان انتخاب و خرید اینترنتی  ندارند ( معمولا سه ردیف بالایی سینما و چهار ردیف پایینی تنئاتر ) و به صورت حضوری در محل سینما به فروش می رسند ( در تئاتر با قیمت بالاتر ).
2-خاکستری روشن : این رنگ نشان دهنده صندلی های قابل انتخاب توسط کاربر است ، شما قادر به انتخاب تمامی صندلی هایی که با این رنگ مشخص شده اند هستید .
3-قرمز : این رنگ نشان دهنده صندلی هایی ایست که توسط دیگر کاربران خریداری شده و شما اجازه انتخاب آنها را ندارید .
4- آبی : این رنگ نشان دهنده صندلی ها ایست که شما انتخاب کردید ( دقت کنید بعد از ثبت نهایی قدر به تغییر مکان صندلی خود نخواهید بود ).

بلیط خود را خریداری کرده ام و برایم کد رزرو ارسال شده است اما هنگام انتخاب صندلی با این پیام مواجه شدم " خرید شما قطعی شده است اما فعلا امکان انتخاب صندلی مقدور نمی باشد " این پیام به چه معناست و من چه باید بکنم ؟
این پیام بدین معناست که ارتباط سایت با سینمای مورد نظر شما برقرار نمی شود که مهمترین علت آن قطع بودن اینترنت سینما مورد نظر است .
در این موارد سینماتیکت به شما پیشنهاد می دهد بوسیله وارد کردن کد رزرو در بخش پیگیری خرید در ساعات آینده صندلی مورد نظر خود را انتخاب نمایید .
اگر مشکل طی ساعات آینده همچنان باقی بود با مسئولین پشتیبانی سایت یا سینمای مورد نظر تماس گرفته تا شمارا در این خصوص راهنمایی نمایند
توجه : با توجه به قطعی بودن خرید لطفا از خرید مجدد بلیط خودداری نمایید ،

- چقدر قبل از شروع  سانس برای دریافت بلیتم به سینما مراجعه کنم؟
بلیت خریداری شده شما تا زمان حضور شما محفوظ است اما معمولا بین 10- 20 دقیقه قبل از شروع سانس در محل حاضر شده و بلیط خود را از گیشه و یا دستگاه های خودکار چاپ بلیط دریافت نمایید .

قصد خرید بلیط دارم اما سایت اجازه انتخاب سانس را به من نمی دهد و سانس مورد نظر من را به رنگ " خاکستری " نشان می دهد چرا ؟
در هنگام خرید بلیط زمانی که با سانس های به رنگ خاکستری مواجه شدید این بدان معناست که شما اجازه انتخاب این سانس را ندارید که دلیل آن می تواند یکی از عوامل زیر باشد :
1-زمان تعیین شده برای فروش آنلاین این سانس گذشته است
2-ظرفیت سالن سینما تکمیل و امکان خرید بلیط وجود ندارد .

- من اشتباها بجای فردا بلیط امروز را خریدم، آیا میتوانید بلیطم را عوض کنید؟
در صورتی که برای بلیت های خود صندلی انتخاب نکرده باشید ، امکان تعویض وجود دارد در غیر این صورت خیر ، البته با توجه به روز های هفته این امکان همیشه میسر نمی باشد لذا سینماتیکت پیشنهاد می کند حتما قبل از پرداخت از تاریخ  و روز انتخاب شده مطمئن شوید .

- آیا میتوانم محل صندلیم را تغییر دهم؟
خیر ، انتخاب صندلی به منزله قطعیت خرید و نهایی شدن مرحله خرید می باشد و امکان تغییر آن وجود ندارد .

- آیا میتونم سانسم را تغییر دهم ؟
در صورتی که برای بلیت های خود صندلی انتخاب نکرده باشید ، امکان تعویض وجود دارد ، در غیر این صورت خیر ، البته با توجه به سانس های مختلف و هم چنین روز های هفته این امکان همیشه میسر نمی باشد لذا سینماتیکت پیشنهاد می کند حتما قبل از پرداخت از سانس انتخاب شده مطمئن شوید .

- آیا میتوانم بلیتم را کنسل کنم؟
خیر ، امکان استرداد و کنسل کردن بلیط وجود ندارد .

- خرید من انجام نشد ولی پولم هنوز به حسابم برنگشته است !؟
در این صورت با توجه به اینکه عملا تراکنش شما نا موفق بوده است ، مبلغ کم شده از حساب شما از طرف بانک به حساب شما باز خواهد گشت ، البته در اکثر مواقع بلافاصله بعد از عدم موفقیت در خرید این مبلغ به حساب شما مسترد می گردد ، اگر از عدم بازگشت وجه به حساب خود مطمئن بودید می توانید با شماره پشتیبانی سایت تماس حصال فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت نسبت به حل مشکل شما اقدام کنند .

- کدام مرورگرها بهتر با سینماتیکت کار میکنند ؟
سینماتیکت استفاده از مرورگر های گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس را به شما پیشنهاد می کند .

- چرا سرعت این سایت کم است ؟
سرعت بارگذاری مطالب این ساعت به پارامتر های متعددی از قبیل سرعت سراسری اینترنت و همچنین سرعت اینترنت در سینما های انتخاب شده دارد ، با توجه به این که در بخشی از روند خرید نیاز به دریافت اطللاعات از سینمای انتخاب شده دارد ، سرعت اینترنت سینمای مقصد نقش بسیار زیادی در سرعت بارگذاری اطلاعات دارد.

- اگر رزرو من کامل انجام نشده باید چکارکنم؟
اگر خرید شما قطعی شده و سیستم به شما کد رزرو اختصاص داده است می توانید از طریق پیگیری خرید رزرو خود را قطعی و صندلی خود را انتخاب کنید ، در غیر این صورت با تماس با بخش پشتیبانی سایت مشکل خود را با آنها در میان بگذارید تا در اسرع وقت نسبت به حل آن اقدام نمایند .

- سینما تیکت چه مزایایی دارد؟ چه تخفیف هایی میدهد ؟
 خرید اینترنتی بلیط سینما از طریق سایت سینما تیکت مزایا مختلفی دارد که مهترین آنها شامل :
انتخاب صندلی با نظر و سلیقه کاربر
صرفه جویی در وقت
اطمینان خاطر از خرید قطعی بدون نیاز به حضور در صف های طولانی سینما قبل از شروع سانس
اطلاع از سانس های برگذاری فیلم بدون نیاز به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی

- چطور می توانم قبل از خرید، از وضعیت سالن و صندلی های خالی مطلع شوم؟
در هنگام خرید و در صفحه ای که مشخصات خود را وارد می کنید، می توانید با کلیک بر روی کلید «مشاهده پلان»، وضعیت سالن را قبل از پرداخت مشاهده نمایید. در این قسمت امکان انتخاب صندلی وجود ندارد و بعد از پرداخت می توانید صندلی خود را انتخاب کنید.

- چرا امکان انتخاب صندلی در بعضی سینما وجود ندارد؟
در لحظه انتخاب صندلی، ارتباط سایت با سینمای مورد نظر از طریق اینترنت برقرار نشده است. مشکلی نیست، با دریافت کد رزرو خرید شما قطعی شده است و نیازی به خرید مجدد نیست. لطفا در زمان دیگری از طریق لینک پیگیری خرید و کد رزرو اقدام به انتخاب صندلی نمایید.
چرا ایمیل تایید خرید اینترنتی برایم ارسال نشده است؟
ممکن است در هنگام ثبت مشخصات، ایمیل خود را به صورت اشتباه وارد کردید و یا احتمالا ایمیل ارسالی به صندوق اسپم (junk یا bulk) ایمیل شما رفته باشد. لطفا آنجا را هم بررسی کنید.

- در هنگام ورود به صفحه پرداخت بانک با خطا مواجهه شده و نمی توان پرداخت کنم.
به احتمال زیاد شما برای ورد به سایت از فیلتر شکن (پراکسی / VPN) استفاده می کنید، لطفا آنرا غیر فعال کرده و دوباره امتحان کنید.

- چرا آمار فروش فیلمها در سایت شما با سایت ها و منابع دیگر فرق می کند؟
آمار فروش سایت سینماتیکت از طریق نرم افزار فروش نصب در سینماها جمع آوری شده و از آنجاییکه این نرم افزار هنوز در همه سینماها نصب نشده است، ممکن است کمی متفاوت باشد. بدیهی است آماری که از این طریق بدست می آید برای سینماهای تحت پوشش کاملا دقیق و بدون خطاست و به مرور زمان و تحت پوشش قرار گرفتن کلیه سینماها آمار کلی فروش بصورت لحظه ای و دقیق در دسترس خواهد بود. در حال حاضر تقریبا 90 درصد سینماها تحت پوشش این سیستم هستند.

ثبت نام اینترنتی رزرو بلیط سینما رزرو بلیط سینما تهیه بلیط سینما اینترنتی ورود به سایت ثبت نام,دریافت کارت , مشاهده نتیجه
تهیه بلیط سینما اینترنتی    رزرو بلیط سینما     ثبت نام اینترنتی رزرو بلیط سینما
          
ثبت : سوالات - نظرات - پیشنهادات - پاسخ ها -انتقادات در مورد ثبت نام اینترنتی رزرو بلیط سینما >
نام و نام خانوادگی ایمیل  
متن ثبتی    
ثبت کد امنیتی   کد امنیتی
166
سولات و پاسخ ها
 محدثه علمیان علیشاهی

عالی

 166

عضویت در سینما تیکت رو نمیدونم

مشاور2 4/شهریور/1393

با استفاده از گزینه ورود به سایت وارد سایت شده و از گزینه عضویت استفاده کنید
 
میانبر های سایت
هایپر کافه(شغل دوم)
کافه تبلیغ(تبلیغ طلایی)
شبکه کافی نت ها
پنل پیامک کافی نت یار
کافه خبر
ارتباط با کافه نتـیار

پل ارتباطی با سایت کافه نت یار:

آدرس: تهران -خیابان حبیب اللهی - روبروی مترو دانشگاه شریف

تلفن :9099071802

ایمیل:  info@cafenetyar.com


کافه نت یار در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

تمام افرادی که مایل به دریافت آخرین اخبار و لینک های ثبت نام استخدامی -دانشگاهی-خدمات عمومی - همایش ها و سمینار ها -گزارش های فناوری اطلاعات و سایر موضوعات روز باشند می توانند با عضویت در خبرنامه کافه نتیار روزانه به راحتی به این اطلاعات در ایمیل خود دسترسی داشته باشند برای عضویت روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در خبرنامه کافه نتیار
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کافی نت یار می باشد . شرایط و الزامات استفاده از سایت /