8:3 :: 4/خرداد/1397
    خانه       درباره ما          تماس با ما
   خانه       کافه تبلیغ         تالار گفتمان       هایپر کافه         شبکه کافی نت ها          پنل پیامک کافی نت یار          کافه خبر              سفارش تبلیغ        سامانه مشاوره    RSS آخرین ثبت نام ها
0 1 2 با ما در اوج باشید


کافه خبر (تازه ترین اخبار ثبت نام ها)
0 1 2 ثبت بنر تبلیغی


مباحث شبکه کافی نت ها
تاییدیه های نتــیار
 
 

ویرایش ثبت نام یارانه ها

رییس سازمان هدفمندی یارانه ها درباره چگونگی اقدام زوج‌های جوانی که بعد از ثبت نام مجدد متقاضیان دریافت یارانه نقدی، یارانه‌ای دریافت نکرده‌اند و همچنین درباره شرط لازم برای قرار گرفتن آنها در لیست یارانه بگیران توضیح داد.
اکبر ایزدی با اشاره به اینکه مشکلی که ممکن است برای برخی از زوج های جوان بعد از ثبت نام مجدد در فروردین ماه امسال در دریافت یارانه ایجاد شده باشد دوحالت دارد، اظهار کرد: اگر هر یک از زوجین همراه خانواده های خود ثبت نام کرده باشند، اکنون برای جدا کردن یارانه خود مشکلی نداشته و می توانند جدا شوند و در قالب سرپرست جدید یارانه دریافت کنند در عین حال که بخش زیادی از آنها نسبت به این مورد اقدام کرده‌اند.
وی همچنین مورد دوم را مربوط به زوج هایی دانست که در زمان ثبت نام همراه خانواده‌های خود ثبت نام نکرده‌اند و توضیح داد: در این حالت اگر زوج ها نیاز به دریافت یارانه داشته باشند باید با مراجعه به فرمانداری و بخشداری ها در استانهای محل زندگی، مراحل ثبت نام را انجام دهند تا بررسی لارم در مورد آنها در کمیسیون ماده (10) انجام شود.
به گفته ایزدی در صورتی که کمیسیون ماده(10) متقاضیان را نیازمند دریافت یارانه تشخیص دهد حتما به سامانه سازمان هدفمندی وصل شده و یارانه آنها واریز می شود، همانطوری که تاکنون هم تعداد زیادی از آنها وصل شده اند.
رییس سازمان هدفمندی یارانه ها درباره اینکه بنابر اعلام زوجها با وجود طی مراحل ثبت نام در فرمانداری‌ها، با گذشت چند ماه هنوز موفق به جداسازی و یا دریافت یارانه نشده‌اند، گفت: این گروه نیز از دو حالت خارج نیستند؛ اول اینکه هنوز نتیجه بررسی کمیسیون ماده (10) برای تشخیص نیازمندی زوج به یارانه، به سازمان هدفمندی اعلام نشده است چراکه اگر نتیجه از طریق این کمیسیون، بخشداری و فرمانداری استانها به سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام شده باشد، اکنون وصل شده اند و یارانه آنها واریز می شود.
وی ادامه داد: حالت دیگر این است که اصلا امکان دارد کمیسیون تشخیص دهد زوج متقاضی نیازمند و مستحق دریافت یارانه نقدی نیست؛ بنابراین علت عدم واریز یارانه به حساب آنها همین است و یارانه ای به آنها تعلق نخواهد گرفت.
ایزدی همچنین در مورد میزان انصراف دهندگان از یارانه نقدی با اعلام اینکه آمار دقیقی از انصراف دهندگان در اختیار ندارد یادآورد شد که روند انصراف از دریافت یارانه همچنان ادامه دارد.
نارضایتی زوج های جوان از جاماندن از لیست یارانه بگیران
توضیحات رییس سازمان هدفمندی یارانه ها درباره حل و فصل مسایل مربوط به یارانه زوج های جوان در حالی مطرح می شود که در فروردین ماه سال جاری که دولت تصمیم بر ثبت نام مجدد متقاضیان دریافت یارانه گرفت بخش زیادی از این قشر با توجه به عدم اطلاع رسانی کامل و صحیح از ثبت نام جاماندند.
این در حالی است که در روزهای ابتدایی ثبت نام که در فاصله روزهای بیستم تا سی و یکم فروردین ماه انجام شد برخی خبرها مبنی بر عدم ثبت نام زوج ها مطرح و عنوان شد که منتظر بمانند تا بعد از اتمام ثبت نام، شرایط برای آنها نیز اعلام می شود. اما در ادامه این گونه عنوان شد که باید زوج ها نیز به همراه خانواده های خود ثبت نام کرده و در ادامه جدا شده و تحت سرپرست جدید قرار گیرند.
در این حالت با توجه به اینکه هر خانواده بنابر تقسیم بندی انجام شده فقط یک روز فرصت ثبت نام داشت بسیاری از این زوجین زمان را از دست داده و اکنون با گذشت بیش از 10 ما از این ماجرا هنوز موفق به طی مراحل ثبت نام و دریافت یارانه نقدی نشده اند.
برخی از آنها عنوان می کنند که با وجوداینکه چندین بار برای ثبت نام و اعلام نیاز به فرمانداری مراجعه کرده اند تاکنون به نتیجه ای نرسیده و سرگردان مانده اند.
همچنین برخی دیگر که ثبت نام را در فرمانداری انجام داده و قرار شده که بعد از واریز یارانه هریک در حساب خانواده هایشان نسبت به جداسازی آن اقدام کنند، هنوز با گذشت چند ماه با اینکه به آنها اعلام شده مراحل ثبت نامشان تکمیل و یارانه به حساب خانواده هایشان واریز می شود یارانه ای دریافت نکرده و به حساب خانواده هایشان هم واریز نشده است.
گروه های دیگری هم هستند که با وجود مراجعه چند باره به فرمانداری ها، به آنها اعلام شده که چند وقت بعد مراجعه کنند و نه تنها ثبت نام نکرده اند بلکه پاسخ درستی هم نگرفته‌اند.
اخبار قدیم
سایت کافی نت یار در نظر دارد تمام اطلاعات و اخبار مربوط به ویرایش اطلاعات یارانه را از طریق این بخش در اختیار کاربران عزیز قرار دهد

بازیابی کد رهگیری:

افرادی که کد پیگیری دریافت نکرده اند می توانند تا زمان دریافت این کد صبر کنند.در صورت عدم دریافت کد شناسه   بعد از فعال سیستم بازیابی کد شناسه , امکان دریافت آنرا خواهند داشت.

ویرایش ثبت نام ها:

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها هم‌چنین درباره‌ی زمان ویرایش اطلاعات اشتباه ثبت شده ثبت‌نام کنندگان توضیح داد: بررسی ما نشان می‌دهد که تعداد اشتباهات و خطاهای انجام شده در زمان ثبت‌نام بسیار اندک است. از این‌رو تاکنون تصمیم جدی برای اختصاص مهلتی برای ویرایش اطلاعات گرفته نشده است.
وی خاطر نشان کرد: برای این‌که خیال مردم در مورد تصحیح خطای احتمالی راحت باشد مطمئن باشند که سازمان هدفمندی یارانه‌ها به زودی در مورد تخصیص زمانی به منظور رفع اشتباهات تصمیم‌گیری می کند که در این مورد نیز در آینده ای نزدیک اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

ثبت نام زوج های جوان:

 در خصوص زوجهای جوان که هنوز موفق به تفکیک یارانه خود از خانواده ها نشده اند، خانم نجفی گفت:  اصلحات ناشی از 4 واقعه حیانی (ازدوج، طلاق، تولد، فوت) از بعد 31 فروردین برنامه تغییرات آنها براساس یک برنامه مشخص انجام میشود

کاربران عزیز در این بخش می توانید تمام سوالات و اطلاعات مورد نیاز خود در مورد ویرایش ثبت نام یارانه ها را مطرح کنید:
هدفمندی یارانه هدفمندی یارانه ورود به سایت ثبت نام,دریافت کارت , مشاهده نتیجه
یارانه    هدفمندی     هدفمندی یارانه
          
ثبت : سوالات - نظرات - پیشنهادات - پاسخ ها -انتقادات در مورد ویرایش ثبت نام یارانه ها>
نام و نام خانوادگی ایمیل  
متن ثبتی    
ثبت کد امنیتی   کد امنیتی
1179
سولات و پاسخ ها
 وحيد 2040

سلام خدمت ادمين گل چه خبرا ....خبري از جاموندگان نشد كي برن براي ثپت نام چه همه منتظر خبر شما هستن من از مرحل دوم جاموندمم اطلاع رساني كنيد ممنون؟........؟

مشاور1 کافه نتیار 4/بهمن/1395

فعلا اطلاع رسانی جدیدی صورت نگرفته است


 رحمان

از اطلاع رساني توسط شما يك زن متشكريم ايا يارانه هاي كه از شما جا مانده بود را نيز دادند اگ جواب بديد متشكرم

مشاور1 کافه نتیار 2/بهمن/1395مشاور1 کافه نتیار 2/بهمن/1395 وحيد 2040

سلام ادمين جان خوبي چهخ خبرا مشخص نشد جاموندها كي برن ثپت نام كنن ممنون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشاور1 کافه نتیار 23/شهریور/1395

با سلام
در صورت اعلام تاریخ ثبت نام یارانه ها بلافاصله از طریق سایت اعلام خواهد شد


 وحيد 2040

سلام خدمت ادمين گرامي چه خبرا تاريخ دقيق مشخص نيست كي بايد بريم ثپت نام كنيم كه از يارانه جا مونديممم مممون ؟؟؟؟

مشاور1 کافه نتیار 15/شهریور/1395

سلام
خیر تاریخی مشخص نشده در صورت اعلام تاریخ ثبت نام یارانه سریعا اطلاع رسانی خواهد شد.


 علی

مدرم سرپرست بود فوت کرده ازثبت نام هم جاموند حال بایدمن چکارکنم

مشاور1 کافه نتیار 14/شهریور/1395

با سلام
ثبت نام یارانه برای افرادی که از ثبت نام جا مانده اند بزودی توسط فرمانداری ها انجام میگیرد


 اشکان حداد

با سلام. اینجانب در مورخ مهر 92 ازدواج نمودم و در همین تارخ پدرم مرا از پوشش خود حذف کرد تا من یارانه جدا دریافت کنم، اما از آن تاریخ نه یارانه من به حساب پدرم واریز شده و نه خود من یارانه جدا دریافت کرده ام. آیا این انصاف است؟ حال من نم دانم باید به کجا مراجعه کنم و چه کسی مسئول رسیدگی به این اشتباه است. هم اکنون یک ماه است که فرزندم به دنیا امده است، آخر فرق من با باقی مردم چیست که آنها باید یارانه را بطور منظم دریافت کنند ولی من سه سال یارانه ام قطع باشد؟!!

مشاور1 کافه نتیار 13/شهریور/1395

با سلام بزودی ثبت نام یارانه برای افراد جا مانده از طریق فرمانداری ها صورت میگیرد


مشاور1 کافه نتیار 13/شهریور/1395

با سلام بزودی ثبت نام یارانه برای افراد جا مانده از طریق فرمانداری ها صورت میگیرد


 وحيد 2040

سلام اقا ادمين خوبي خسته نباشي من الان يارانه جا مونده همه جا رفتم گفت نميشه اگه خبر جديد هست به ما هم بگو تا ثپت كنيم ممنون ميشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشاور1 کافه نتیار 13/شهریور/1395

سلام
طبق اخبار جدید ثبت نام یارانه برای افرادی که از ثبت نام جا مانده اند بزودی توسط فرمانداری ها آغاز میشود.


 یک زن

سلام. خواهران و برادرانی که از ثبت نام یارانه جا مانده اند و مشکل دارندیعنی مشکلاتشان جوری است که یارانه باید به آنها تعلق بگیرد باید به ستاد هدفمندی یارانه ها مراجعه کنند و مشکلشان را مطرح نمایند تا یارانه اشان برقرار بشود.من خودم اینکار را انجام دادم چون مشکل داشتم و یارانه خودم و خانواده ام که جرو جاماندگان محسوب میشدیم برقرار شد. در پناه حق باشید

 علی حسین هاشمی

از ثبت نام سال 93 جا ماندم وهر جا مراجعه کردم نتوانستم ثبت نام کنم . مثل فرمانداری کافی نت پلیس +10 دولت الکترونیک الان 3سال است یارانه ام قطع شده چکار کنم .لطفا راهنمایی بفرمایید.

مشاور1 کافه نتیار 7/شهریور/1395

طبق اخبار جدید در سال 95 ثبت نام جاماندگان یارانه دوباره انجام خواهد شد اطلاع رسانی در این زمینه به زودی از طریق همین سایت انجام خواهد شد


 علی حسین هاشمی

با سلام از بهار 93 یارانه ما بعلت اتمام وقت ثبت نام قطع شده است . به فرمانداری مراجعه کردم میگه بعدا.

 مهدی سبزبهاریان

از ثبت نام جا مانده ام و میخواهم ثبت نام کنم

مشاور1 کافه نتیار 7/شهریور/1395

به زودی ثبت نام جا ماندگان از دریافت رایانه از طریق فرمانداری ها شروع خواهد شد و از طریق همین سایت نیز اطلاع رسانی خواهد شد.


 علی رستمی گیلانی

علت وارد نشدن یارانه مرداد 1395

مشاور1 کافه نتیار 27/مرداد/1395

از طریق سایت yaraneh10.ir پیگیری کنید


 مهدی محمودی

باسلام و خسته نباشید من حدود دو سال پیش که زمان ثبت نام یارانه بود یک خانوار را ثبت نام کردم که یکی از فرزندان این خانواده را اشتباها کد ملی آن را وارد نکردم و حدود دو سال است که یارانه دریافت نکرده است و من دراین دوسال از جیب خود به ایشان یارانه میدهم . خواهش میکنم اگر راهی است برای ثبت نام مجدد این فرزند بگویید من چند باربه فرمانداری مراجعه کردم ولی جوابی نگرفتم.با تشکر فراوان...

مشاور1 کافه نتیار 24/مرداد/1395

از طریق پلیس +10 پیگیری کنین


 علیرضا کرمی

با سلام به استحضار میرسانم خانوار 4نفره هستم فرزند بزرگم حدود دو سال است که یارانه نمیگرد به فرمانداری مراجعه کرده ام ولی جواب ندادن راهنمایی کنید متشکرم

مشاورکافه نتیار 17/مرداد/1395

با سلام
برای ثبت اعتراض از سایت yaraneh10.ir  اقدام فرمایید


 دادکریم غلام زاده

با سلام حدود دو سال می باشد که شناسنامه دریافت کرده ام وقبلا نداشته ام حالا هر کجا مراجعه می کنم یارانه ثبت نمی شود و 60سال سن دارم جوابی بدهید من قشر فقیرو نابینا هستم

مشاورکافه نتیار 3/مرداد/1395

با سلام
برای پیگیری این مورد به فرمانداری شهرتان مراجعه فرمایید


 فاطمه پوررضایی

با سلام. یکی از همسایه های ما زن و شوهری هستند که اصلا تمکن مالی ندارند بایک نوه که با آنها زندگی می کند. یارانه آنها از دوسال قبل قطع شده. درحالی که هیچ درآمدی ندارند و سرپرست خانوار بیمار می باشد. خواستم ببینم راهی هست که یارانه آنها مجدد برقرار شود؟

مشاورکافه نتیار 2/مرداد/1395

با سلام
برای پیگیری این مورد باید از طریق فرمانداری اقدام فرمایید


 نجمه زارع

با سلام . با توجه به اینکه یارانه بنده بدون دلیل موجه از حساب پدرم که سرپرست خانواده هستند، قطع شده (مجرد هستم و تا به حال ازدواج نکردم) و سالیانی هست که یارانه ام قطع شده، وارد سایت اعتراض میشوم پاسخم این است که هیچ تغییری انجام نشده لطفا مرا راهنمایی کنید.

مشاورکافه نتیار 31/تیر/1395

با سلام
برای پیگیری این مورد از طریق دفاتر پلیس+ 10 و بانک اقدام فرمایید


 مرجان شیرزاد

در ثبت نام اینترنتی تعداد افراد زیر نظر سرپرست خانوار را یک عدد مشخص کردم و موفق به وارد کردن اطلاعات یارانه بگیر دوم نشدم . سریعا خواستم ویرایش کنم که سیستم اجازه ویرایش نداد0کمک کمک کمک

مشاورکافه نتیار 31/تیر/1395

با سلام
امکان ویرایش وجود ندارد


 مهدی راستاد

باسلام چگونه یارانه همسرمو از خانوادش جدا و زینظر خودم بیارم اطلاعات سایت ها ناقص است

مشاورکافه نتیار 28/تیر/1395

با سلام
برای پیگیری این مورد از دفاتر پلیس+ 10 اقدام فرمایید


 وحيد 2040

سلام خدمت ادمين عزيز گرامي ميشه زنگ زد به دفتر سازمان يارانه ها اگه ميشه شماره تماس بدي پرس جو كنيم ممنون ميشم دوست گرامي ايا ميشه بريم پليس 10 ثپت نام كنيم

مشاورکافه نتیار 5/تیر/1395

با سلام
برای مشاهده شماره های تماس از لینک زیر وارد شوید در مورد مراجعه به دفاتر پلیس+ 10 هم امکان ثبت نام در این دفاتر وجود ندارد
http://www.cafenetyar.com/deteails.aspx?k=2057


 وحيد 2040

سلام خوبي جناب ادمين يك سوال درست حسابي به ما بده اگه فر مانداري بريم ثپت بكنيم يارانه به حسابم واريز ميشه چون خانم يارانه نميگيره ثپت نشده

مشاورکافه نتیار 3/تیر/1395

با سلام
صد در صد نمیشه گفت که حتما حل میشه ولی این فعلا تنها راه حل ممکنه


 سعید توکلی

با سلام جانباز نیازمند دارو و درمان و جامانده از ثبت نام مجدد بهار 93 هستم. اولش متوجه نشدم باید ثبت نام مجدد کنم، چون داشتم یارانه می گرفتم. کسی را نداشتم برایم ثبت نام کند و هرجا رفتم گفتند صبر کن و تا حالا نشده چه کنم دارو و درمان را من که از نظر اعصاب و روان مشکل دارم به کی بگم جانم به لبم رسیده با بچه و گرفتاری زنم هم نمی تونه کمکی کنه

 مقداد مرادمند

سلام خسته نباشی بدون دلیل بعداز ازدواج یارانه به ما تعلق نگرفت چه طوری باید پاسخ بگیریم؟

مشاورکافه نتیار 29/خرداد/1395

باسلام
از چه زمانی یارانه شما قطع شد؟


 لیلازارع

سلام با توجه به اینکه یارانه ما قطع شده در سایت yaraneh10.ir که می روم میگه اطلاعات صحیح نیست؟چرا؟لطفا راهنمایی کنید.چندین مرتبه پیام دادم اما جوابی نگرفتم دلیل خاصی داره ؟آخه در آخر پیام هیچ شماره پیگیری نداره کاش در ایمیلم پاسخ می دادید ممنون.چه طوری پاسخمان را دریافت کنیم؟

مشاورکافه نتیار 26/خرداد/1395

با سلام
برای پیگیری این مورد به دفاتر پلیس + 10 مراجعه فرمایید


 لیدا

سلام. راسته که میگن ثبت نام جا مانده ها از یارانه در بودجه امسال تصویب شده؟ میگن در روزنامه جام جم نوشته شده بوده؟میگن باید به فرمانداریها مراجعه کنیم.چیکار بکنیم.

مشاورکافه نتیار 20/خرداد/1395

با سلام
در این مورد اخباری مطرح شده ولی برای پیگیری بیشتر می توانید به فرمانداری مراجعه فرمایید


 فاطمه رشیدی

سلام رایانه اردیبهشت ما به حساب واریز نشده است.وارد سایت که میشوم اعلام میکند که تغییری در پرداخت یارانه شما صورت نگرفته.ممنون میشم راهنمایی کنید به چه آدرسی بابد مراجعه کنم

مشاور کافه نتیار 14/خرداد/1395

با سلام
برای پیگیری این مورد به بانک و دفاتر پلیس + 10 مراجعه فرمایید


 صدر ا

باسلام " یارانه اردیبهشت ماه من و خانواده ام به دلیل تغییرات سجلی من ( تغییر سن و کد ملی ) قطع شده و اطلاعات من در سامانه موجود نیست .فرمانداری هم مراجعه شد که پاسخ دادند سامانه ثبت نام بسته است و فعلا کاری نمی شود کرد . آیا راه دیگری برای ثبت نام با کد ملی جدید وجود ندارد

مشاور کافه نتیار 14/خرداد/1395

با سلام
به پلیس + 10 مراجعه فرمایید


 ضرغام کوهپیما

فرزندم یک سال وچهارماه دارد یارانه دریافت نکردم روستایی هم هستم وچندین بار به فرمانداری و...مراجعه کردم گفتند این ماه وآن ماه تا هنوز خبری نشده است

 رامین محمدی

سلام خسته نباشی من دوسال قبل متاهل شدم وخاستم یارانه خودمو ار بابام جدا کنم واین کارو کردم ولی سایت برای ثبت نام بسته شد وبنده جاافتاده ام اکنون چیکار کنم با تشکر فعلا هیچ راه حلی برای این افراد وجود ندارد اینا سوال و جوابن مثلا ؟ پس کی راه حل وجود خواهد داشت همیشه حقوق مردم عادی نادیده گرفته میشه

 حدیث مرتضوی

سلام و خسته نباشید ببخشید کی باید بریم به فرمانداری برای جاماندگان شوهر من از فاز دوم یارانه که عقد کردیم اسمشو ننوشت و میریم فرمانداری میگه هنوز هیچ سایتی باز نشده ما الان یه بچه تو راه داریم توروخدا بگین زمان ثبت نام مجدد افراد جامانده کی هستش مرسی

مشاور کافه نتیار 14/خرداد/1395

با سلام
امکان ثبت نام برای افراد جا مانده وجود ندارد


 زهره حمشیدی

سلام من همسرم نظامی هست به پلیس +10 که مراحعه میکنم میگه مشخصات همسرم ثبت نشده چون نظامی هست و اطلعات محرمانه و من رو فرستادن بخشداری اونجا ه مکاری نکردن برای من وفرستادن من و سازمان هدف مندی یارانه اونجا هم پاس داد به پلیس +10الان من چطوری باید جدا کنم تکلیف رو معلوم کنید لطفا

مشاور کافه نتیار 14/خرداد/1395

با سلام
جدا کردن حساب خانوار از طریق پلیس+ 10 انجام می شود


 زهره جمشیدی

سلام من تازه ازدواج کردم همسرم نظامی هستش و از سرکارش ثبت نام کرده برای جدا کردن یارانه ام پلیس +10 رفتم میگن تو سیستم نزده که حدا شده و منم نمی تونم برم زیر مجموعه همسرم باید چیکار کنم

مشاورکافه نتیار 21/اردیبهشت/1395

با سلام
آیا همسر شما از محل کار خودش برای یارانه ثبت نام کرده؟


 سجاد تاشک

بعد دو ماه از جدا کردن یارانه از خانوادم به وسیله ازدواج هنوز یارانه به حسابم واریز نمیشود حتی به حساب خانواده مان هم ریخته نمیشود راهنمایی کنید

مشاورکافه نتیار 15/اردیبهشت/1395

با سلام
برای پیگیری این مورد به دفاتر پلیس + 10 مراجعه فرمایید


 محمد باقر آزادیان

با سلام و احترام اینجانب به دلیل اینکه ازدواج نمودم در کافی نت شهرمان درخواست جداسازی یارانه نمودم که در طی ثبت نام، اسم بتده و خانمم اشتباهأ در لیست انصرافی ها ثبت نمودند در حال حاظر دو سال هست که یارانه دریافت نمیکنم و به فرمانداری و استان داری مراجعه نمودم اما بی فایده بود و به درخواست اینجانب توجه نکردند در سایت اعترای yaraneh10.ir مشخصات ما وجود ندارد بنده معلولم و تحت سازمان بهزیستی هستم و یک بچه دارم و شدیدأ نیازمندم خواهشأ راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان

مشاورکافه نتیار 14/اردیبهشت/1395

با سلام
فعلا راه کاری در این مورد اعلام نشده است


 وحید گروسی

سلام خسته نباشی من دوسال قبل متاهل شدم وخاستم یارانه خودمو ار بابام جدا کنم واین کارو کردم ولی سایت برای ثبت نام بسته شد وبنده جاافتاده ام اکنون چیکار کنم با تشکر

مشاورکافه نتیار 14/اردیبهشت/1395

با سلام
در این مورد فعلا نمی توان کاری انجام داد


 صابر كويچ

باسلام درزلزله سال 1391 آذربايجان شرقي به اشتباه اسم فرزندم را جزء فوتي هاحساب كرده بودند كه بعداز 3سال ثابت شد فوت نكرده وازهمان سال يارانه اش قطع مي باشد چه كار كنيم پليس +10 ميگه دست مانيست .

مشاورکافه نتیار 13/اردیبهشت/1395

با سلام
به ستاد هدفمندی یارانه ها مراجعه فرمایید


 جاسم خسرجی

سلام بعداز ثبت یارانه ها در اواخر سال 92که کلیه خانوارها ثبت نام نکردند بعضی ها در روستاهای دور افتاده زندگی و بیسواد هستند و نمی دانند ثبت نام چی بوده وبعد از قطع یارنه انها تازه فهمیدند باید ثبت نام کنند و بااینکه مستحق یارنه بگیر هستندو باور کنید کسانی می شناسم که شب را بدون شام می خوابند و متاسفانه یارانه نمی گیرندالان بنده خانم خودم در اثر سهل انگاری اخوی ایشان در موقع ثبت خانواده انهادر اواخر سال 92قبل از ازدواج با خودم ثبت نام نکرده واین نزدیک به 2سال که یارنه آن قطع شده و حتی صاحب فرزندی شدیم که یا رانه نداردعلت چیست؟ و از دولت اعتدال خواهش داریم پیگیر کند.

مشاورکافه نتیار 13/اردیبهشت/1395

با سلام
فعلا هیچ راه حلی برای این افراد وجود ندارد


 رضا کیوانی

باسلام من و پدر ومادرم جزء سرپرست یک خانوار درتهران بحساب می آمدیم ، چون بنده ازدواج کردم و چند دفعه هم آمدم که یارانه خودرا جدا کنم ولی موفق به این امر نشدم .در حال حاضرم بنده بتازگی یک ملک خریدم ولی نمیدونم با این توضیحات چرا یارانه پدر ومادرم را قطع نمودن..... لطفا راهنمایی فرمایید.

مشاورکافه نتیار 25/فروردین/1395

با سلام
برای ثبت اعتراض یارانه از لینک yaraneh10.ir  اقدام فرمایید


 

با سلام من و همسر از 1394/9/17 یارانیمان را از خانواده جدا کرده ایم ولی العان چهار ماه است که به حساب همسر یارانه واریز نمی شود باید چکار کنیم ممنون میشم راهنمایی کنید

مشاور کافه نتیار 28/اسفند/1394

با سلام
برای پیگیری این مورد باید از طریق دفاتر پلیس + 10 اقدام فرمایید


 

باسلام تابه حال یارانه 5نفرمی گرفتیم اما ازماه بهمن 94چهارنفر به حساب واریزشد می خواهم یدانیم علت جه می باشد؟

مشاور کافه نتیار 28/اسفند/1394

با سلام
برای ثبت اعتراض یارانه از لینک yaraneh10.ir  اقدام فرمایید محبوبه یوزباشی

با سلام من مسئول ثبت نام یارانه فرمانداری شهرستان خدابنده هستم روزانه 20 نفر مراجعه کننده بابت جامانده مراجعه می کنند جوابی برایشان ندارم من را لطفا راهنمایی فرمائید . با تشکر

مشاورکافه نتیار 21/اسفند/1394

با سلام
 فعلا هیچ راه حلی برای این افراد در نظر گرفته نشده است و این افراد جز انصراف دهندگان از یارانه قرار گرفتند محمدرضا ستر

سلام من اسفند 92یارانه خودمو همسرمو جدا کردم فروردین 93 که دور اول ثبت نام ها بود هنگام ثبت نام اینترنی شماره حساب من و اینترنت قبول نکرد از اون موقع تا الان من یارانه نمی گیرم چند سریم به فرمانداری مراجعه کردم اما کاری انجام ندادن گفتن شما جزوه انصرافی ها حساب میشید در صورتی که من به این پول نیاز دارم من چکار باید بکنم

مشاور کافه نتیار 18/اسفند/1394

با سلام
 فعلا هیچ راه حلی برای این افراد در نظر گرفته نشده است و این افراد جز انصراف دهندگان از یارانه قرار گرفتند عصمت حمیدی سنگری

باعرض سلام وخسته نباشید.اینجانب باتوجه به اینکه سرپرست خانوارمیباشم وباسه دخترمجردزندگی میکنم .باتوجه به اینکه قبلا پسرم زیرپوشش من بوده ولی الان من فقط باسه دخترم هستم تقاضادارم نسبت به واریزمجددیارانه اینجانب اقدام نمایید.باتشکر

مشاور کافه نتیار 14/اسفند/1394

با سلام
برای ثبت اعتراض یارانه از لینک yaraneh10.ir  اقدام فرمایید فاطمه حبيب زاده تمسك

فرزند دوم خانواده است حواهشمنده كه يارانه ان را برقرار كنيد

 محمد علی رفیعی دشت بیاضی

با سلام:اینجانب جهت کم کردن یارانه دخترم از حساب خودم اقدام نمودم که متاسفانه یارانه خودم قطع گردید.

مشاور کافه نتیار 14/اسفند/1394

با سلام
برای پیگیری این مورد از دفاتر پلیس + 10 اقدام فرمایید


 احمد

با سلام با توجه به اینکه من شناسنامه و کارت ملی ام ابطال شد و کارت ملی با شماره جدید گرفتم متاسفانه یارانه ام قطع شده آیا راهی هست با شماره ملی جدید ثبت نام کنم؟؟

مشاور کافه نتیار 14/اسفند/1394

با سلام
برای پیگیری این مورد از طریق دفاتر پلیس+ 10 اقدام فرمایید


 سروش ح

سلام من دو سال و نيم هست كه ازدواج كردم. قبل از عقد پدر همسرم از يارانه انصراف داده اند و همسر من هم يارانه اش حذف شده و گفتند ديگر به او يارانه تعلق نمي گيرد. آيا درست است؟ خود من هم يارانه ام را از خانواده جدا نكردم و هر ماه از پدرم يارانه را دريافت مي كردم، اما متأسفانه يارانه پدر من را هم دولت قطع كرد و يارانه من هم حذف شد. الان من و همسرم به يارانه نياز داريم و هيچ كدام يارانه دريافت نمي كنيم. با توجه به اينكه الان ما خانواده اي مستقل هستيم آيا بايد بدليل اينكه خانواده هايمان استطاعت مالي داشته اند، ما محروم شويم؟!!

مشاور کافه نتیار 14/اسفند/1394

با سلام
 فعلا هیچ راه حلی برای این افراد در نظر گرفته نشده است و این افراد جز انصراف دهندگان از یارانه قرار گرفتند  رشیدی

باسلام من خودم سرپرست خانوارم بازنشسته هستم 5نفرمیباشیم موقع ثبت نام دونفرمان ازلیست افتادیم وهرچه مراجعه کردم نتیجه نداشته لطفا جواب من رابدین باتوجه باینکه مشگلات مازیادمیباشد باتشکراززحمات شما

مشاور کافه نتیار 14/اسفند/1394

با سلام
 فعلا هیچ راه حلی برای این افراد در نظر گرفته نشده است و این افراد جز انصراف دهندگان از یارانه قرار گرفتند  فراهانی

سلام. در زمان ثبت نام فروردین همسر ثابقم گفت که به هنگام ثبت اطلاعات مربوط به من سیستم اعلام کرده که ثبت نام شده است.! این در حالیست که همسر کنونی نتوانست من را ثبت نام کند و به این ترتیب از دریافت یارانه جا ماندم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

مشاورکافه نتیار 20/بهمن/1394

با سلام
در این مورد دولت راهکاری اعلام نکرده و شما جز انصرافی ها قرار گرفته اید


 یوسف بور یوسف

با سلام بنده تا کنون هیج اقدامی برای ثبت نام یارانه نکرده ام و نیازمند یارانه می باشم لازم به ذکر است که بنده فردی 60 ساله و مجرد میباشم خواهشمند برای گرفتن یارانه اینجانب اقدام فرمایید با تشکر

مشاورکافه نتیار 20/بهمن/1394

با سلام
راهکاری برای ثبت نام مجدد شما وجود ندارد


12345678910...صفحه اخر


 
میانبر های سایت
هایپر کافه(شغل دوم)
کافه تبلیغ(تبلیغ طلایی)
شبکه کافی نت ها
پنل پیامک کافی نت یار
کافه خبر
ارتباط با کافه نتـیار

پل ارتباطی با سایت کافه نت یار:

آدرس: تهران -خیابان حبیب اللهی - روبروی مترو دانشگاه شریف

تلفن :9099071802

ایمیل:  info@cafenetyar.com


کافه نت یار در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

تمام افرادی که مایل به دریافت آخرین اخبار و لینک های ثبت نام استخدامی -دانشگاهی-خدمات عمومی - همایش ها و سمینار ها -گزارش های فناوری اطلاعات و سایر موضوعات روز باشند می توانند با عضویت در خبرنامه کافه نتیار روزانه به راحتی به این اطلاعات در ایمیل خود دسترسی داشته باشند برای عضویت روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در خبرنامه کافه نتیار
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کافی نت یار می باشد . شرایط و الزامات استفاده از سایت /