6:3 :: 2/خرداد/1397
    خانه       درباره ما          تماس با ما
   خانه       کافه تبلیغ         تالار گفتمان       هایپر کافه         شبکه کافی نت ها          پنل پیامک کافی نت یار          کافه خبر              سفارش تبلیغ        سامانه مشاوره    RSS آخرین ثبت نام ها
0 1 2 با ما در اوج باشید


کافه خبر (تازه ترین اخبار ثبت نام ها)
0 1 2 ثبت بنر تبلیغی


مباحث شبکه کافی نت ها
تاییدیه های نتــیار
 
 

ثبت نام اینترنتی هدف مندی یارانه ها مرحله دوم

رییس سازمان هدفمندی یارانه ها درباره چگونگی اقدام زوج‌های جوانی که بعد از ثبت نام مجدد متقاضیان دریافت یارانه نقدی، یارانه‌ای دریافت نکرده‌اند و همچنین درباره شرط لازم برای قرار گرفتن آنها در لیست یارانه بگیران توضیح داد.
اکبر ایزدی با اشاره به اینکه مشکلی که ممکن است برای برخی از زوج های جوان بعد از ثبت نام مجدد در فروردین ماه امسال در دریافت یارانه ایجاد شده باشد دوحالت دارد، اظهار کرد: اگر هر یک از زوجین همراه خانواده های خود ثبت نام کرده باشند، اکنون برای جدا کردن یارانه خود مشکلی نداشته و می توانند جدا شوند و در قالب سرپرست جدید یارانه دریافت کنند در عین حال که بخش زیادی از آنها نسبت به این مورد اقدام کرده‌اند.
وی همچنین مورد دوم را مربوط به زوج هایی دانست که در زمان ثبت نام همراه خانواده‌های خود ثبت نام نکرده‌اند و توضیح داد: در این حالت اگر زوج ها نیاز به دریافت یارانه داشته باشند باید با مراجعه به فرمانداری و بخشداری ها در استانهای محل زندگی، مراحل ثبت نام را انجام دهند تا بررسی لارم در مورد آنها در کمیسیون ماده (10) انجام شود.
به گفته ایزدی در صورتی که کمیسیون ماده(10) متقاضیان را نیازمند دریافت یارانه تشخیص دهد حتما به سامانه سازمان هدفمندی وصل شده و یارانه آنها واریز می شود، همانطوری که تاکنون هم تعداد زیادی از آنها وصل شده اند.
رییس سازمان هدفمندی یارانه ها درباره اینکه بنابر اعلام زوجها با وجود طی مراحل ثبت نام در فرمانداری‌ها، با گذشت چند ماه هنوز موفق به جداسازی و یا دریافت یارانه نشده‌اند، گفت: این گروه نیز از دو حالت خارج نیستند؛ اول اینکه هنوز نتیجه بررسی کمیسیون ماده (10) برای تشخیص نیازمندی زوج به یارانه، به سازمان هدفمندی اعلام نشده است چراکه اگر نتیجه از طریق این کمیسیون، بخشداری و فرمانداری استانها به سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام شده باشد، اکنون وصل شده اند و یارانه آنها واریز می شود.
وی ادامه داد: حالت دیگر این است که اصلا امکان دارد کمیسیون تشخیص دهد زوج متقاضی نیازمند و مستحق دریافت یارانه نقدی نیست؛ بنابراین علت عدم واریز یارانه به حساب آنها همین است و یارانه ای به آنها تعلق نخواهد گرفت.
ایزدی همچنین در مورد میزان انصراف دهندگان از یارانه نقدی با اعلام اینکه آمار دقیقی از انصراف دهندگان در اختیار ندارد یادآورد شد که روند انصراف از دریافت یارانه همچنان ادامه دارد.
نارضایتی زوج های جوان از جاماندن از لیست یارانه بگیران
توضیحات رییس سازمان هدفمندی یارانه ها درباره حل و فصل مسایل مربوط به یارانه زوج های جوان در حالی مطرح می شود که در فروردین ماه سال جاری که دولت تصمیم بر ثبت نام مجدد متقاضیان دریافت یارانه گرفت بخش زیادی از این قشر با توجه به عدم اطلاع رسانی کامل و صحیح از ثبت نام جاماندند.
این در حالی است که در روزهای ابتدایی ثبت نام که در فاصله روزهای بیستم تا سی و یکم فروردین ماه انجام شد برخی خبرها مبنی بر عدم ثبت نام زوج ها مطرح و عنوان شد که منتظر بمانند تا بعد از اتمام ثبت نام، شرایط برای آنها نیز اعلام می شود. اما در ادامه این گونه عنوان شد که باید زوج ها نیز به همراه خانواده های خود ثبت نام کرده و در ادامه جدا شده و تحت سرپرست جدید قرار گیرند.
در این حالت با توجه به اینکه هر خانواده بنابر تقسیم بندی انجام شده فقط یک روز فرصت ثبت نام داشت بسیاری از این زوجین زمان را از دست داده و اکنون با گذشت بیش از 10 ما از این ماجرا هنوز موفق به طی مراحل ثبت نام و دریافت یارانه نقدی نشده اند.
برخی از آنها عنوان می کنند که با وجوداینکه چندین بار برای ثبت نام و اعلام نیاز به فرمانداری مراجعه کرده اند تاکنون به نتیجه ای نرسیده و سرگردان مانده اند.
همچنین برخی دیگر که ثبت نام را در فرمانداری انجام داده و قرار شده که بعد از واریز یارانه هریک در حساب خانواده هایشان نسبت به جداسازی آن اقدام کنند، هنوز با گذشت چند ماه با اینکه به آنها اعلام شده مراحل ثبت نامشان تکمیل و یارانه به حساب خانواده هایشان واریز می شود یارانه ای دریافت نکرده و به حساب خانواده هایشان هم واریز نشده است.
گروه های دیگری هم هستند که با وجود مراجعه چند باره به فرمانداری ها، به آنها اعلام شده که چند وقت بعد مراجعه کنند و نه تنها ثبت نام نکرده اند بلکه پاسخ درستی هم نگرفته‌اند.
اخبار قدیم

اطلاعات جامع در مورد ثبت نام یارانه ها:

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها با اعلام اینکه ثبت نام دریافت یارانه نقدی از 20 فروردین آغاز می شود ؛ تاکید کرد : دریافت یارانه نقدی در دوره جدید منوط به ثبت نام است بر اساس قانون ، پرداخت یارانه نقدی در دوره جدید منوط به ثبت نام است و اگر هموطن عزیزی به یارانه احساس نیاز نمی کند و متقاضی نمی شود ، بداند که ثبت نام نکردن به منزله انصراف از دریافت یارانه نقدی محسوب می شود.

نحوه اولویت بندی ثبت نام ها:

در مدت 10 روز سرپرستان خانوارهای متقاضی باید بر اساس اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی به سامانه مراجعه و ثبت نام کنند هموطنان متقاضی که اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها صفر است ، روز بیستم باید مراجعه کنند و کسانی که اولین رقم سمت راست شماره کارت ملی آنها 1است روز بیست و یکم ثبت نام می کنند و تا روز بیست و نهم با رقم 9 ثبت نام کامل می شود هموطنانی که به هر دلیل در موعد مقرر نتوانند ثبت نام کنند می توانند روز های سی ام و سی و یکم ماه جاری ثبت نام را کامل کنند.

نحوه ثبت نام هدفمند یارانه:

درگاه ثبت نام همان سامانه www.refahi.ir و روش ثبت نام نیز صرفاً اینترنتی است و مراجعه حضوری نیز ویژه هموطنانی است که به شبکه اینترنتی دسترسی ندارند و می توانند با در دست داشتن شماره ملی و کدپستی به مراکز و دفاتر کمیته امداد ، سازمان بهزیستی ، دفاتر پیشخوان دولت  و دفاتر فناوری اطلاعات (آی سی تی) روستایی مراجعه و در آنجا به صورت اینترنتی ثبت نام کنند که هماهنگی شده است و در کمترین زمان ثبت نام می شود.

نحوه ثبت نام نیرو های مسلح:

نیروهای مسلح به دو گروه تقسیم می شوند که یک گروه با افراد معمولی در دوره اول ثبت نام کردند همچنان مانند مورد اول به سامانه مراجعه و ثبت نام می کنند اما گروه دوم که به لحاظ شغلی در وضع خاصی قرار دارند به یگان ها و محل کار خود مراجعه و ثبت نام می کنند.

منابع اطلاعاتی دولت در مورد سطح درامد مردم:

مدیر عامل هدفمند سازی یارانه ها در مورد منابع اطلاعاتی اشاره کردند که  اطلاعات کاملی را در سازمان هدفمند سازی یارانه ها جمع آوری و به روز کرده ایم و البته دولت بنایی بر حذف افراد در مرحله اول ندارد اما امیدواریم هموطنان در ثبت نام دریافت یارانه شرکت نکنند.

نحوه محاسبه مبلغ درامد در فرم ثبت نام:

ایزدی گفت : با سامانه سازمان هدفمند سازی یارانه ها که 43 بانک اطلاعاتی اکنون به صورت کامل در ان وجود دارد ، می توانیم تصمیم گیری کنیم اما در فرمی که برای این مرحله طراحی شده است 5 سقف درآمدی را مشخص کردیم که شامل سقف درآمدی ماهانه کمتر 600 هزار تومان ، 600 هزار تا یک میلیون تومان، یک میلیون تا 2 میلیون تومان ، 2 میلیون تا دو و نیم میلیون تومان و بالاتر از دو و نیم میلیون تومان که همه اینها مشخص است و لحاظ می شود.

وی افزود : التبه سطح درآمدی یکی از مولفه هایی است که می تواند در بانک اطلاعاتی ما اثرگذار باشد و مجموع کل درآمدها شامل شغل اول ، شغل دوم ، اجاره بها و سود سهام قبل از پرداخت اقساط بانک است و همه دارایی ها را حساب کردیم.

تنبیه افرادی که اطلاعات درست وارد نکنند:

ایزدی اضافه کرد: به مردم اطمینان داریم و حتماً اطلاعات درست را درج می کنند اما بانک های اطلاعاتی ما کامل است و اگر نیاز باشد می توانیم راستی آزمایی کنیم ، زیرا قانون به ما اجازه داده است و برای کسانی که اطلاعات نادرست بدهند تا 3 برابر یارانه دریافتی ؛ جریمه پیش بینی کرده است.

در زیر می توانید سوالات و مطالب خودتان را در مورد ثبت نام هدفمندی یارانه ها مطرح کنید تا پاسخ مناسب داده شود
هدفمندی یارانه ها یارانه ها هدفمندی ورود به سایت ثبت نام,دریافت کارت , مشاهده نتیجه
هدفمندی    یارانه ها     هدفمندی یارانه ها
          
ثبت : سوالات - نظرات - پیشنهادات - پاسخ ها -انتقادات در مورد ثبت نام اینترنتی هدف مندی یارانه ها مرحله دوم>
نام و نام خانوادگی ایمیل  
متن ثبتی    
ثبت کد امنیتی   کد امنیتی
1022
سولات و پاسخ ها
 امیربهادر صدیقی

بچه ام تازه به دنیا آمده می خوام یارانه بگیرم

مشاورکافه نتیار 17/مرداد/1395

با سام
برای پیگیری این مورد به دفاتر پلیس+ 10 مراجعه فرمایید


 محسن علیپرست

سلام بر همگی سلامت خواهش میکنم من یارانه هدفمند موجود آمد دست درد نکن ممنونم .من ناشنوا هستم محسن علیپرست. میگم سوال هر نفر یارانه 445.000 ریال با مردم باش. من میگم ناشنوا یارانه بیشتر نمیشه یک نفر یارانه ناشنوا 655.000 ریال تا بیشتر است. چطوره؟

مشاور کافه نتیار 11/مرداد/1395

با سلام
دولت در این باره فعلا طرحی را ارائه نکرده است و برنامه ای برای افزایش یارانه ندارد


 سیما دشتی زاده

انجانب سیما دشتی زاده بعلت انیکه ازدواج کردم و همسرم شاهین طلوعی نمی خواهیم از یارانه استفادهکنیم خواهشمندم یارانه مرا قطع کنید چون قبلا مادرم که سر پرستخانوار بوده یارانه مرا دریافت 0می کرده از مرداد سال گذشته یارانه ما که چهار نفر بودیم همه را قطع کردند لذا خواهشمندم فقط یارانه مرا قطع کنید

مشاور کافه نتیار 14/خرداد/1395

با سلام
برای حذف یارانه به دفاتر پلیس + 10 مراجعه فرمایید


 

با سلام من اسفند سال 91 ازدواج كرده ام اما به دليل اينكه در ثبت نام مجدد در خانواده پدرم ثبت نام نشده بودم امكان تشكيل خانواده نداشتم شوهرم هم يارانه اش حذف شده اما موفق به ثبت نام نشده است پس از مراجعه به فرمانداري و انجام كارهاي اداري مدارك ما يك سال است كه از طريق فرمانداري ارسال شده است اما هنوز خبري به دست ما نرسيده لطفا راهنمايي بفرماييد

مشاورکافه نتیار 19/اردیبهشت/1395

با سلام
برای پیگیری این مورد از طریق فرمانداری اقدام فرمایید


 دارا افرند

به ثبت نام نرسيدم وشغل ودرامدي هم ندارم

مشاورکافه نتیار 21/اسفند/1394

با سلام
 فعلا هیچ راه حلی برای این افراد در نظر گرفته نشده است و این افراد جز انصراف دهندگان از یارانه قرار گرفتند مهشید سلیمان پور

با سلام و احترام.مادربزرگ من سرپرست خانواده است و مرحله دوم ثبت نام یارانه را انجام نداده است یعنی از سال پیش تا الان یارانه نگرفته است ولی قبلا یارانه دریافت می کرده میخاستم راهنمایی کنید راهی هست که بتوانم برایشان ثبت نام کنم؟یا مهلت آن تمام شده است؟

مشاور کافه نتیار 14/اسفند/1394

با سلام
 فعلا هیچ راه حلی برای این افراد در نظر گرفته نشده است و این افراد جز انصراف دهندگان از یارانه قرار گرفتند پریسا راسخ

سلام از چه طریق میتوانم فرم ثبت نام یارانه را پرکنم

مشاور کافه نتیار 14/اسفند/1394

باسلام
امکانی برای دریافت فرم ثبت نام یارانه وجود ندارد


 میثم اقبال

با سلام من سال 93 ازدواج کردم و از همان زمان به علت نداشتن اطلاعات موفق به ثبت نام نشدیم هم خودم و هم خانومم و حالا یارانه خودم درست شده ولی یارانه خانومم درست نشده میخواستم بدونم ایا من میتونم یارانه خودم را جدا کنم چون فروردین 95صاحب فرزند میشوم و میخوام یارانه پسرم مثل خانومم نشه که از 93 ندادند لطفا راهنمای کنید

مشاورکافه نتیار 6/بهمن/1394

با سلام
برای پیگیری این مورد به دفاتر پلیس + 10 مراجعه فرمایید


 علی اصغر دیوسالار

با سلام اخیرا شنیده ایم که ان دستهاز افرادی که موفق به دریافت کارت ملی هوشمند نشدند ، تا 15 اسفند ماه سال جاری برای ثبت نام و دیافت کارت ملی هوشمند فرصت دارند. در غیراینصورت یارانه ها آنها قطع خواهد شد.آیا این خبر صحت دارد؟ با تشکر

مشاور5 کافه نتیار 27/دی/1394

با سلام
یارانه افرادی که هیچگونه کارت ملی ندارند خذف خواهد شد نه کارت ملی هوشمند


 سهیلا شکاری

سلام 3 ماه است یارانه ما رو قطع کردند و بیش از 2 ماه است اعتراض رو در سایت yaraneh10.ir ثبت کرده ایم ولی هیچ پاسخی دریافت ننموده ایم اگه راه دیگری وجود دارد لطفا راهنمایی کنیید ممنون میشم

مشاور5 کافه نتیار 27/دی/1394

با سلام
تنها راه پیکیری این مورد سایت yaraneh10.ir  می باشد باید منتظر باشید


 ناصرمهاجر

باعرض سلام من یک خانواده پنج نفره هستم من ضامن شدم حساب یارانه من را بسته اند لطفا راهنمای کنید ممنون میشم

مشاور5 کافه نتیار 4/دی/1394

با سلام
در این مورد باید به بانک مراجعه فرمایید


 فرشاد صادقی

مستاجر

 محسن علیپرست

سلام بر همگی سلامت خواهش میکنم من یارانه هدفمند موجود نیست. یک سال پیش ثبت نام گرفتم یارانه هنور نیامد. چرا دولتی خوردی. من ناشنوا هستم محسن علیپرست.

 گلناز زاهدی دره شوری

در مرحله دوم ثبت نام کردم ولی یک رقم از کد ملی راجا انداختم.واحد انفورماتیک بانک صادرات تمام اطلاعات من و مادرم که تحتسرپرستی من است پاک کرده.چه کنیم هردو محتاجیم.I

 مژگان حسنی کبوترخانی

باسلام منوهمسرم درفروردین 93ازقلم افتادیم وموفق به ثبت نام نشدیم میخواستم بدونم کی ثبت نام مجددشروع میشه تاریخش کی هست که دوباره جانمونیم؟؟!!!!

مشاور 2 کافه نتیار 7/تیر/1394

با سلام
فعلا هیچ تاریخ دقیقی برای این موضوع ارائه نشده است


 محمدعلی جمشیدی

با سلام ما دوسال هس ک یارانه مون قط شده ینی ثبت نشده بود الان باید چ جوری ثبت نام کنم

 محمد خواجه

س.ما یارانه را ثبت کردیم وبیشتر از15روز گذشته وهیچ پیامکی نیامده وچرا میگن باید دوباره ثبت کنیم بایدبه کجا اعتراض کرد

مشاور 2 کافه نتیار 31/خرداد/1394

با سلام
شما کجا ثبت نام کرده اید؟


 ناشناس

سلام و خسته نباشید شوهر من در خارج از کشور تحصیل می کنه و من و پسرم اینجا بدون حقوق هستیم از اردیبهشت ما یارانه ما قطع شده ایا صرفا به خاطر دانشجو بودن خارج از ایران میشه یارانه افراد رو بدون تحقیق قطع کنن.من جدا به این پول نیاز دارن مرسی

 محمد حسین زاده

سلام یارانه من ثبت نشده و کد رهگیری هم دریافت نکردم الان که میخوام اعتراض کنم برای حذف از یارانه کدرهگیری میخواد از کجا باید دریافت کنم؟ ممنون میشم یکی جواب منو بده

مشاور 2 کافه نتیار 25/خرداد/1394

با سلام
یارانه شما چه زمانی قطع شده است؟


 علیرضا قندی پور

باسلام.ما تا قبل از اجرای مرحله ی دوم هدفمندی یارانه ها.یارانه دریافت می کردیم.اما در مرحله ی دوم ثبت نام نکردیم که به منزله ی انصراف محسوب می شود.می خواستم ببینم ایا راهی برای ثبت نام مجدد کسانی که ثبت نام نکرده اند وجود دارد؟ اگر دارد کجا و چگونه باید اقدام کنم.با تشکر

مشاور 2 کافه نتیار 17/خرداد/1394

با سلام
هیچ راهی برای ثبت نام مجدد ش ما وجود ندارد


 

سلام.سال قبل موقع ثبت نام یارانه همسرم اشتباه کردوخ ودش یارانه میگیردمن هیچ یارانه ای تابحال دریافت نکردم برای اعتراض به فرماندارمراجعه کردم اماجوابی نگرفتم بایدچکارکنم.من واقعابه یارانه ام نیاز دارم.ممنون

 نعمت نصیری

من نعمت نصیری درسال ۱۳۹۳برای سبت نام یارانه اقدام کردیم در فرودین ۱۳۹۳بود خانم از پدر جدا کرده بود من از پدرم ما متوجه شده بودیم که به اشتباه اسمو رفته تو لیست انصراف از همون سال یارانه ما در لیست انصراف فرمانداری سبت نام کردیم ولی انها میگن خبری نیست ما باید چه کار کنیم

مشاور 3 کافه نتیار 9/خرداد/1394

با سلام
متاسفانه افرادی که قبلا از ثبت نام جا مانده اند در این ثبت نام امکان اعتراض برایشان وجود ندارد و تنها مراجع پیگیری فرمانداریها می باشند و با توجه به اینکه فرمانداریها هم در این مورد پاسخگو نیستند شاید با پیگیری های مکرر شما از طریق فرمانداریها باعث فعال شدن سامانه برای شما باشد امیدواریم این مشکل شما و سایر عزیزان به زودی برطرف شود 


 سید محمد موسوی

با سلام پدر و پدر خانم بنده از یارانه انصراف داده اند برای ثبت نام کجا باید مراجعه کنیم ؟ امروز 9 خرداد است هیچ کدام از سایت های اعلام شده امکان ثبت نام یا اعتراض ندارد ! راهنمایی کنید کدام سایت چگونه . www.refahi.ir این سایت فقط برای حدف است ! www.yaraneh10.ir این سایت هم فق استعلام میکند !

مشاور 3 کافه نتیار 9/خرداد/1394

با سلام
افرادی که از یارانه انصراف داده اند هیچ راهی برای ثبت نام مجدد این افراد وجود ندارد


 محدثه فرهادی

من چندوقته که ازدواج کردم پدرم یارانه. ام روثبت نام نکرده بودماخودمون هم ثبت نام نکردیم چندباربه فرمانداری مراجعه کردیم ولی پاسخی نگرفتیم حالامابرای ثبت نام چیکاربایدبکنیم

مشاور 3 کافه نتیار 5/خرداد/1394

با سلام
برای ثبت اعتراض  یارانه از طریق لینک زیر اقدام فرمایید
سامانه شکایت حذف شدگان یارانه نقدی


 الیاس غلامی دلیوند

با سلام و خسته نباشید من تو مرحله دوم جا موندم. الان ازدواج کردم بچه هم دارم. هر دو ماه به ستاد هدفمندی یارانه کل تو میدان فاطمی رفتم. میگن ما اسمت رو زدیم که یارانه اول بیاد به حساب سرپرست دوماه دیگه بعد برو جدا کن. الان یک سالو چند ماه نیومده. الان بچم هم یارانه نداره

مشاور 1 کافه نتیار 2/خرداد/1394

با سلام
باید منتظر بمانید تا در زمان فعال شدن سایت اعتراض یارانه نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنید امیدواریم که مشکل شما به زودی برطرف شود


 حسن مرادپور

سلام ضمن خسته نباشی بنده یک کارگر هستم بخاطر نداشتن سرمایه وکاردرکشور م مجبور شدم برای امرار معاش خانواده ام به کشور کویت سفر کنم وشش ماه درانجا باشم وشش ماه بیام کشور عزیزم پیش زن وبچه هام ودر انجا حقوقم کم است وهیچ سرمایه کلانی هم ندارم وبچه هام دانشگاه درس میخوانند ولی نمیدانم چرا یارانه ام قطع کردهاند ایا صرف مقیم بودن خودم درکویت باوجود نداشتن حقوق خوب وسرمایه یارانه خودم وبچه هام قطع شود منصفانه است به نظر شما

 

سلام من یارانه اردیبهشت ماه را دریافت نکرده ام به کجا رجوع بکنم

مشاور3 نتـیار 27/اردیبهشت/1394

با سلام
 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: آن دسته از شهروندانی که براساس تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۳۹۴ افراد غیرنیازمند تشخیص داده و یارانه آنها قطع شده است، در صورت اعتراض می توانند از تاریخ سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ به مدت یک ماه به آدرس الکترونیکی که اعلام خواهد شد، مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
۱- فرآیند بررسی اعتراضات (از ثبت درخواست تا پاسخ) کاملا غیرحضوری صورت خواهد گرفت.
۲- کمیسیون موضوع ماده ۱۰ قانون هدفمندکردن یارانه ها اعتراض افراد را بررسی و در صورت استحقاق یارانه به طور مجدد برقرار خواهد شد.


 شهین اقابابایی

سلام خسته نباشید موقع ثبت نام یارانه من همسرم فوت کرده بود نتوانستم ثبت نام کنم مستاجر هستم و یک فرزند معلول دارم لطف کنید برای دریافت یارانه مرا کمک کنید

 لیلا سعداله پور

.سلام من سرپرست خانواده هستم وضعیت مالی زیاد مناسبی ندارم و به سختی زندگی میکنم دو فرزند دارم به خاطر مشغله های زیاد زندگی متوجه ثبت نام مجدد نشدم یخوام بدونم چه کار باید بکنم.ممنون

مشاور3 نتـیار 27/اردیبهشت/1394

با سلام
 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: آن دسته از شهروندانی که براساس تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۳۹۴ افراد غیرنیازمند تشخیص داده و یارانه آنها قطع شده است، در صورت اعتراض می توانند از تاریخ سه شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۴ به مدت یک ماه به آدرس الکترونیکی که اعلام خواهد شد، مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.
۱- فرآیند بررسی اعتراضات (از ثبت درخواست تا پاسخ) کاملا غیرحضوری صورت خواهد گرفت.
۲- کمیسیون موضوع ماده ۱۰ قانون هدفمندکردن یارانه ها اعتراض افراد را بررسی و در صورت استحقاق یارانه به طور مجدد برقرار خواهد شد.


 محمد

سلام این ماه یارانه ام قطع شده من هر چند سالی میرم خارج کشور ایا میشود سرپرست را تغییر کرد و یارانه دوباره به روال خود ادامه پیدا کنه خواهش .....جواب

مشاور3 نتـیار 25/اردیبهشت/1394

با سلام
تا پس فردا منتظر بمانید احتمالا واریز شود چون برخی از بانک ها بعضی مواقع تا 1 روز در واریز یارانه تاخیر دارند


 عسکر کشاورز

سلام من یارانه خودم و خانمم هر کدوممون بر روی خانواده های خودمون بود نوشتیم ولی سیستم اسم های مارو حذف کرد چند بار پیگیری کردیم هیچ جوابی به ما ندادن باید چه کار کنبم

 عسکر کشاورز

سلام من یارانه خودم و خانمم هر کدوممون بر روی خانواده های خودمون بود نوشتیم ولی سیستم اسم های مارو حذف کرد چند بار پیگیری کردیم هیچ جوابی به ما ندادن باید چه کار کنبم

مشاور 1 نتـــیار 20/اردیبهشت/1394

با سلام
باید منتظر تعیین تکلیف افراد جا مانده از ثبت نام یارانه ها باشید


 محمود عاشوری

با سلا و خسته نباشید من ثبت نان میکنم میگه این کد ملی قبلا ثبت شده ولی کد رهگیری ندارم و ندادند حالا نمیدونم از کجا و چطور پیگیری کد رهگیری کنم خواهش میکنم کمک بفرمایید که کدوم قسمت یا کجا باید برم تا بتونم ادامه کار رو داشته باشم

مشاور 2 نتیار 17/اردیبهشت/1394

با سلام
برای پیگیری این مورد باید از طریق اداره ثبت احوال شهرتان اقدام فرمایید


 فرامرز رجبی ساز

حدود شش الی هفت ماهه یارانه من قطع گردیده است باید به کجا مراجعه و یا تماس بگیرم.متشکرم

مشاور 1 نتـــیار 16/اردیبهشت/1394

با سلام
برای پیگیری دلیل حذف شدن یارانه ها می توانید از طریق ستاد هدفمندی یارانه ها اقدام فرمایید


 مهسا

سلام براثبت نام مرحله دوم یارانه من ازدواج کردم بابام اسمم روثبت نکردفکرکردچون ازدواج کردیم خودمون میتونیم ثبت نام کنیم رفتیم ثبت نام کنیم گفتن اسمت رفته جز حذف شده هاشوهرمم چندباررفت فرمانداری اصفهان رسیدگی نمیکنن میگن سایتش بازنشده ونمیشه!!دوماه دیگه بچمم بدنیامیاد یارانه بچممبهش تعلق نمیگیره مستاجرهستیم ماشالله کرایه خونه هااصفهان چهارصدب بالاهستن دویست قسط وام ازدواج میدیم صد قسط بیمه میدیم خوردخوراک پوشاک ک بماندبااین گرونی خواهش میکنم رسیدگی کنیداحتیاج داریم یارانه رو

مشاور 1 نتـــیار 11/اردیبهشت/1394

با سلام
باید منتظر ابلاغ ثبت نام افراد جامانده از یارانه بمانید به محض اعلام  زمان ثبت نام افراد جامانده از یارانه می توانید از طریق مراجعه به فرمانداریها این مشکل را حل نمایید


 گیم

سلام پسر من متولد فروردین ۹۳ هست که با گذشت یکسال هنوز یارانه ش بطور سیستماتیک واریز نشده در حالی که تمام نوزادانی که بعد از اون متولد شدن یارانه میگیرن راهنمایی کنید باید چکار کنم آخه اگه قرار بود سیستماتیک واریز بشه تا حالا باید میومد

مشاور 2 نتیار 3/اردیبهشت/1394

با سلام
برای پیگیری این مورد باید از طرق دفاتر پلیس + 10 اقدام فرمایید


 اصغر آشناگهر

متاسفانه تعداد 4نفر اعضای خانواده ام که یارانه دریافت می کردند طی دو ماه اخیر به یکنفر تقلیل پیدا کرده است. این بازی جدید نمی دانم برای چیست؟ چه تدبیری بیندیشم تا این مسئله حل شود لطفا" راهنمائی کنید. آقای سخنگوی دولت با چه استدلالی می گوید چنین چیزی نیست؟ راهنمائی بفرمائید. و ...

مشاور 2 نتیار 2/اردیبهشت/1394

با سلام
اخبار منتشر شده در این مورد بسیار متناقض می باشد امیدوارم مشکل شما عزیزان به زودی حل شود ولی برای پیگیری می توانید از طریق بانک مربوطه و دفاتر پلیس + 10 اقدام فرمایید


 سامان اسماعیلی

سلام وخسته نباشید به شما .من یارانه مرحله دوم ثبت نام نکردم و به گفته ها وشنیدن ها میگن کسانیکه مرحله دوم جا مانده ویا ثبت نام نکرده اند به همین زودی سایت باز می شود می خواستم تاریخ دقیق شروع ثبت نام را بدونم .مرسی از شما

مشاور3 نتـیار 29/فروردین/1394

با سلام
زمان دقیق اعلام شده قبلی فروردین ماه بود که بر اساس اخبار به اواخر اردیبهشت و خرداد منتقل شده است که امیدواریم به زودی این مشکل حل شود


 شمسی بهزادی زاده

سلام و خدا قوت. همسر بنده دارای زن و 5 فرزند می باشد و بنده هم همسر دوم ایشان هستم یارانه ی بنده هم با این افراد حساب می شود و حساب جداگانه ایی ندارم حدود یک سال هست که من یارانه دریافت نمی کنم آن ها ساکن روستا هستند و می گویند که یارانه ی شما قطع شده و به شما یارانه نمی دهند. لطفا شما مسؤلین امر نسبت به این امر مرا یاری دهید.

مشاور 1 نتـــیار 23/فروردین/1394

با سلام
برای پیگیری این مورد و جدا کردن حساب خانوار باید از طریق دفتر پلیس + 10 اقدام فرمایید


 حکیم زاده بریدی

بنده زاده بریدی فرزند شهاب زاده بریدی که بابام سرپرست خانواده ای 7نفری است.متاسفانه ما به دلیل بی دقتی مسئول کافی نت قادر به ثبت نام واسه یارانه نشدیم.خدا شاهده از بین خانواده ی من چهار نفر معلول میباشند وپدرم پیرمرد است ومن دانشجو میباشم.تا سه شنبه دانشگام وروزبعدش کارگری میکنم.باور کنید زندگی برام مثل جهنم شده.روزا کار میکنم وشب درس.باور کنید چه شبها که بیدار میمونم وچه روزها که از درد دستای تاول شده قادر به جابه جایی گاری ودیگر چیزا نمباشم.هزار بار به فرمانداری مراجعه کردم اما بازم نتیجه نگرفتم.خواهش میکنم کمکم کنید دیگه خسته شدم.اگه منو جز ایرانیان وبرادران خودتون میدونید به دادم برسید.این متنو نوشتم در حالی که دارم گریه میکنم

مشاور 1 نتـــیار 22/فروردین/1394

با سلام
ما هم امیدواریم مشکل خانواده هایی مثل شما برطرف شود با توجه به اخبار اعلامی قرار بود ثبت نام در فروردین ماه انجام شود که فعلا خبری در این مورد اعلام نشده به محض اعلام خبر در سایت کافی نتیار اطلاع رسانی خواهد شد


 حسینعلی امتی

من دارای خانواده 5نفری هستم بازنشسته تاکنون یارانه 5نفره دریافت میکردم با گاه بدون هیچ دلیلی در 21اسفند یارانه ام 4نفره شده است .میخواهم دلیل انرا بدانم

مشاور3 نتـیار 21/اسفند/1393

با سلام
برای پیگیری این مشکل باید از طریق دفاتر پلیس + 10 اقدام فرمایید منوچهر ریحانی

سلام شایع است کسانیکه کارت ملی ندارند و یا نگرفته اند یارانه آنها قطع میشود. آیا درست است؟ با توجه به گرفتن کارت ملی هوشمند جدید چند ماه به طول می انجامد ایا امکان دارد یارانه این افراد قطع گردد. باتشکر منتظر جواب هستم

مشاور 1 نتـــیار 15/اسفند/1393

با سلام
این یک شایعه هست و یارانه این افراد قطع نخواهد شد و جای نگرانی نیست


 آصف مولایی

باسلام واحترام احتراما به استحضار می رساند اینجانب در یارانه مرحله دوم ثبت نام را انجام داده ام ولی متاسفانه اس ام اس برای بنده نیامد بنده به استانداری استان البرز مراجعه کردم آنها به فرمانداری ارجاع دادند. به آنجا مراجعه کردم یک فرم مجدد در آنجا پر کردم . ولی متاسفانه هنوز خبری نشده است چندین بار با فرماندار تماس گرفتم نتیجه نگرفته ام .ازاینکه همکار بنده 4000000تومان دریافت می کند رایانه می گیرد ولی بنده اینجا اینگونه حق زن و بچه ما داردپایمال می شود که واقعا نیاز به این یارانه جهت پرداخت قبوض دارم. باتشکر از توجه شما

 سامان محمدي

با سلام و خسته نباشيد خواستم بدونم براي فرزندم كه 2 اسفند امسال متولد شده براي دريافت يارانه چكار كنم و از كي پرداخت ميشه؟ باتشكر فراوان از شما كه براي سوالات مردم وقت ميزاريد

مشاور 1 نتـــیار 12/اسفند/1393

با سلام
برای نوزادان کار خاصی لازم نیست انجام دهید بعد از صدور شناسنامه به صورت اوتماتیک یارانه به حساب خانوار اضافه می شود


 سمیه اصل فلاح

سلام ما به به دلیل مشکلی که داشتیم نتوانستیم ثبت نام مرحله دوم را انجام دهیم باید به کجا مراجعه کنیم لطفا راهنمایی کنید ممنون.

مشاور 1 نتـــیار 8/اسفند/1393

با سلام
برای پیگیری این مشکل شما باید به فرمانداریها مراجعه فرمایید


 

سلام ما جز زوج هایی هستیم که بخاطر اطلاع رسانی غلط با سرپرست ها ثبت نام نکردیم ،و واقعاا نیاز داریم به این پول ٬فزمانداری چند ماهه ثبته نام کردیم جوابی نیامده

 قدرت اله مرادی

سلام وقت بخیر .ابتداءتشکر میکنم ازپیگیری وپاسخ ..فبلابه دفاترپلیس+10مراجعه نمودم وابراز بی اطلاعی کردن گفتن به فرمانداری مراجعه کنم ..رفتم ونتیجه ای حاصل نشد آخه چطورممکنه یارانه ای که پرداخت می شد یکباره متوقف بشه ..بخاطر نیازمن وخانواده به یارانه باشرایط بد ومنزل استیجاری ووضعیت کارم خواهشمندم جهت رفع این مشکل اساساپیگیری نمائید مچکرم خداخیرتان بدهد

 مریم ایزانلو

باسلام من یک سال و نیم که ازدواج کردم و چند ماه بود که یارانه ام رو از خانوادم جدا کردم و حدودا 3 ماه یارانه دریافت کردم و موقع ثبت نام مرحله دوم یارانه ها دوباره حسابها به حالت قبل برگشته بود و تنها شوهرم تونست ثبت نام کنه وبن ب؟عدش چند باری به مرکز پلیس+10 رفتم ولی اونهاجواب درست حسابی ندادند در ضمن شوهرم کارگر و مستاجر هم هستیم آیا امکانش هست من بتونم دوباره یارانه دریافت کنم

مشاور 1 نتـــیار 3/اسفند/1393

با سلام
لینک زیر آخرین خبر در مورد هدفمنید یارانه ها و افراد جاماده است حتما مطالعه فرمایید
خبر مهم برای جاماندگان از ثبت نام یارانه مرحله دوم


مشاور 1 نتـــیار 3/اسفند/1393

با سلام
لینک زیر آخرین خبر در مورد هدفمنید یارانه ها و افراد جاماده است حتما مطالعه فرمایید
خبر مهم برای جاماندگان از ثبت نام یارانه مرحله دوم


 قدرت اله مرادی

سلام من قدرت اله مرادی هستم ازبروجردکه بصورت آزادوبسختی زیاد خود وخانواده ام راتامین می کنم ومدت هشت ماهی می شه که خودبخود دیگه واریز نمی شه..ازجایی که هدفمندنمودن یارانه مخصوص قشرضعیف جامعه است متاسفانه ازاین محبت محروم شده ومدتیست باشرایط بدی بسرمی برم خواهشمندم ازمراجع ومسئولین زحمتکشی که دراین خصوص مسئولیت دارن پاسخ حقیررابه ایمیل اشاره شده بدهند بخدانیازمند این یارانه هستیم چراوبه چه دلیل پرداخت نشده ..ممنون وسپاسگذارم

مشاور 1 نتـــیار 2/اسفند/1393

با سلام
آیا شما از طریق دفاتر پلیس + 10 پیگیر این مورد بودین؟


 مریم کاظمی

باعرض سلام: من پسر11ساله بامشکلADDدارم.متاسفانه موفق به ثبت نام یارانه نشدیم:نیازمبرم به این پول برای آموزش فرزندم دارم.روزبه روزمشکلات فرزندم بیشترمیشودخواهشمندم راهنمایی فرماییدچطورمیتوانم یارانه رابگیرم.شوهرم میگویدمن نمیتوانم هزینه کنم.

مشاور 1 نتـــیار 2/اسفند/1393

با سلام
فعلا تنها راه حلی که ارائه شده مراجعه به فرمانداریها می باشد و فعلا هم فرمانداریها منتظر اعلام خبری از سوی سازمان هدفمندی یارانه هستند شو ما باید از طریق فرمانداریها پیگیر باشید


12345678910...صفحه اخر


 
میانبر های سایت
هایپر کافه(شغل دوم)
کافه تبلیغ(تبلیغ طلایی)
شبکه کافی نت ها
پنل پیامک کافی نت یار
کافه خبر
ارتباط با کافه نتـیار

پل ارتباطی با سایت کافه نت یار:

آدرس: تهران -خیابان حبیب اللهی - روبروی مترو دانشگاه شریف

تلفن :9099071802

ایمیل:  info@cafenetyar.com


کافه نت یار در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

تمام افرادی که مایل به دریافت آخرین اخبار و لینک های ثبت نام استخدامی -دانشگاهی-خدمات عمومی - همایش ها و سمینار ها -گزارش های فناوری اطلاعات و سایر موضوعات روز باشند می توانند با عضویت در خبرنامه کافه نتیار روزانه به راحتی به این اطلاعات در ایمیل خود دسترسی داشته باشند برای عضویت روی لینک زیر کلیک نمایید.

عضویت در خبرنامه کافه نتیار
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کافی نت یار می باشد . شرایط و الزامات استفاده از سایت /